Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
13

Elektrik İşleri Şefi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Elektrik İşleri Şefi cancel

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrik işleri şefi görev tanımı nedir?

Elektrik işleri şefi, genellikle inşaat projelerinde görev alır. Projenin başlangıcından itibaren görev yapan elektrik şefi, proje teslimine kadar elektrik tesisatı sürecinden sorumludur. Elektrik tesisatı döşenmesi ve yapılan işlerin sorunsuz olmasından görevli olan şef, diğer çalışanları yönlendirir. Ekibi yönlendiren elektrik şefi, projenin elektrik bütçesine göre işlerin aksamadan ve vaktinde yapılmasını sağlar.

Elektrik işleri şefi iş ilanlarının en çok yayınlandığı bölgeler nerelerdir?

Elektrik işleri şefi, başta inşaat olmak üzere birçok sektörün ihtiyaç duyduğu pozisyonlar arasında yer alır. Türkiye’nin her bölgesinde ihtiyaç duyulan elektrik işleri şefi mesleği için inşaatların sık olduğu konumlarda ön plana çıkar. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya gibi büyükşehirlerde yapımı devam eden projeler için sıklıkla elektrik işleri şefi ilanları açılır. Ayrıca, yeni başlayan büyük ve küçük çaplı projeler için açılan ilanlara Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. İlanları bölgeye göre filtreleyerek yaşadığın şehre uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsin.

Elektirk işleri şefi iş ilanlarında çalışma ortamları nerelerdir?

Elektrik işleri şefi; inşaat, okul, hastane, otel ve plaza gibi farklı mekanlarda görev yapar. İnşaat projesinde görev yapan elektrik işleri şefinin çalışma ortamı genellikle şantiyedir. İnşa edilen projenin tüm elektrik işlerinden sorumlu olan şef, diğer çalışanları görev dağılımını yapar. Okul, hastane, plaza ve otel gibi kurumlarda çalışan elektrik işleri şefi, binanın elektrik tesisatının düzenli çalışmasından sorumludur. Belirli aralıklarla bakım yapılmasını sağlayarak olası problemleri önlemek elektirk işleri şefinin işidir.

Elektrik işleri şefi iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Elektrik işleri şefi iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar belirli niteliklere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Kurumlarda ve şantiyelerde elektrik işleri şefi olarak çalışmak için meslek liselerinin veya meslek yüksekokullarının elektrik ile ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekir. Akabinde bu alanda tecrübe kazanan kişiler elektrik işleri şefi iş ilanlarına başvuru yapabilir. Adaylar, ilanda belirtilen tecrübe ve eğitim düzeyi kriterini değerlendirmelidir.