keyboard_arrow_down
1987

İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down




search


search








Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Mağaza Müdürü cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Bluemint Mağazacılık A.Ş.
Mağaza Müdürü - Avrupa Yakası
Bluemint Mağazacılık A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KARACA ZÜCCACİYE TİCARET VE SAN A.Ş.
Mağaza Müdürü - Nişantaşı City's Avm
KARACA ZÜCCACİYE TİCARET VE SAN A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Deha Mağazacılık Ev Tekstili Ürünleri San. Tic. A.ş
Mağaza Müdürü - Tüm Türkiye
Deha Mağazacılık Ev Tekstili Ürünleri San. Tic. A.ş
İstanbul (Tümü) +6 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama
Mağaza Müdürü ( Forum İstanbul )
Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Adil Işık Group
Mağaza Müdürü-Anadolu Yakası
Adil Işık Group
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 40 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Müdürü İş İlanları

İstanbul şehri, Türkiye’de en çok kişinin yaşadığı şehirler arasında yer alır. İstanbul şehri Avrupa ve Anadolu Yakası olmak üzere iki yakaya ayrılır. Şehirde faaliyet gösteren çeşitli firmalar, iş fırsatları ve yoğun nüfus sebebiyle şehir metropol olarak adlandırılır. İstanbul bölgesinde yabancı ve yerli olmak üzere pek çok şirket faaliyet gösterir. İstanbul şehrinde pek çok meslek kolunda ve sektörde iş fırsatları bulunur. Kendini geliştirmek isteyen ve kariyerinde ilerlemek isteyen adaylar, sahip oldukları yetkinliklere ve eğitim seviyesine bağlı olarak pek çok fırsat yakalayabilir. İstanbul’da ikamet eden kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Artan nüfus sebebiyle mağaza ve marketlere olan talepte de artış görülür. Bu sebeple İstanbul mağaza müdürü iş ilanları yıl boyunca sıklıkla yayınlanır. 

İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Müdürü İş Olanakları

İstanbul şehrinde birbirinden farklı iş kollarında faaliyet gösteren pek çok firma bulunur. Avrupa ve Asya kıtasının birleştiği yerde bulunan özel konumu ve sahip olduğu çeşitli iş fırsatları sebebiyle İstanbul, Türkiye’nin pek çok bölgesinden sıklıkla göç alır. Hem şehre ziyarete gelen turistler hem de bölgede ikamet eden kişiler çeşitli marketlerden alışveriş yapar. İstanbul Avrupa Yakası mağaza müdürü iş ilanları; elektronik mağazası, giyim mağazası ve market gibi firmalar tarafından oluşturulur. Mağaza müdürü pozisyonunda görevlendirilecek olan adayın başlıca sorumlulukları arasında; mağazada çalışan personellerin denetimini, organizasyonunu ve mağaza düzenini sağlamak bulunur. Gün içerisinde mağazaya alışveriş yapmaya gelen müşterilerin istediği ürünlerin temini noktasında da mağaza müdürleri görev alabilir. Mağaza müdürü pozisyonunda görev alacak olan adaylara özel olarak yayınlanan İstanbul Asya Yakası iş ilanları; kuyumcular, benzin istasyonları, teknoloji mağazalar ve alışveriş merkezlerinde faaliyet gösteren firmalar tarafından sunulmaktadır. Bazı kurumsal firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları kapsamında mağaza müdürünün bazı özelliklere sahip olması istenebilir. Örneğin, petrol ofisinin mağaza bölümünde görevlendirilen mağaza müdürü para alışverişi konusunda tecrübe sahibi olmalıdır. Bunun yanı sıra, elektronik mağazalarda müdür olarak görevlendirilen personelin elektronik cihazlar hususunda bilgi sahibi olması ve teknolojik gelişmeleri takip etmesi istenilen özellikler arasındadır. Bu gibi durumlarda mağaza müdürü olmak adına kariyer planlaması yapılabilir. Yıl boyunca mağaza müdürü adaylarını istihdam etmek isteyen birçok firma bulunur. 

İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Müdürü İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Mağaza müdürü iş ilanları İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak birbirinden ayrılır. Mağaza müdürünün temel görevleri arasında; stok kontrolü yapmak, mağaza temizliğini denetlemek, vardiya planlaması yapmak ve ürün düzenlerini kontrol etmek gibi görev ve yetenekler yer alır. Mağaza müdürü pozisyonunda görev alacak olan personelin; diksiyonu düzgün, bilgisayar kullanımına iyi seviyede hakim ve insan ilişkileri kuvvetli olması istenilen yetenekler arasındadır. Ayrıca müdür konumunda olması sebebiyle dış görünüşüne özen göstermesi de pek çok firma tarafından tercih edilir. Bazı kurumsal firmalar kendilerine özel olan bilgisayar programları kullanır. Bu gibi durumlarda mağaza müdürü olarak istihdam edilecek olan personelin, bu alanda kullanılan olan stok programlarına hakim olması istenilen yetenekler arasında yer alır.   Ayrıca turistlerin ziyaret ettiği destinasyonlarda faaliyet gösteren pek çok mağaza tarafından mağaza müdürünün yabancı dil bilmesi de talep edilebilir. Son olarak, mağaza müdürü pozisyonunda görev alacak olan adayların, liderlik yeteneğine de sahip olması önemlidir.

İstanbul Avrupa Yakası Mağaza Müdürü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Mağaza müdürü iş ilanları İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, firmanın faaliyet gösterdiği iş kolu ve destinasyonuna göre farklı detaylara sahip olabilir. Fakat temel olarak mağaza müdürünün benzer sorumlulukları bulunur. Başlıca sorumlulukları arasında; stak sayımı, müşteri iletişimi, bilgisayar kullanımı ve vardiya planlaması yer alır. Buna bağlı olarak bazı kurumsal firmalar kendilerine özel olarak yazılan stok programlarını kullanabilir. Bu gibi durumlarda benzer olan stok programına ya da aynı stok programına hakim olmak gerekebilir. Firmalar bünyesinde görev alacak olan mağaza müdürü adayının, belirli yaş aralığında ve mesleki tecrübe sahibi olmasını talep edebilir. Bu gibi durumlarda sahip olunan yetkinliklere, mesleki deneyime ve eğitim durumuna  uygun olan iş ilanına başvuru yapılması gerekir. 

Mağaza Müdürünün Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

İstanbul Anadolu Yakası mağaza müdürü iş ilanları kapsamında adayın çalışma ortamı ve koşulları firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Adayın görevlendirildiği alan çoğunlukla mağaza bölümü olsa da farklı alanlarda da görev alabilir. Örneğin, bazı mağaza müdürlerine depo bölümünde de sorumluluk verilebilir. Bu gibi durumlarda iş ilanları detaylarının dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekir.

Mağaza Müdürü Hangi Alanda Çalışır?

İstanbul mağaza müdür yardımcısı iş ilanları ya da mağaza müdürü ilanlar, birçok firma tarafından adaylara istihdam alanı yaratmak için yayınlanır. Mağaza müdürleri; mağazada çalışan satış danışmanlarının sorumlusu konumunda yer alır. Mağaza içerisinde yer alan olumlu ya da olumsuz tüm problemlerden mağaza müdürü sorumlu olur. Bu sebeple mağazanın girişinden depoya kadar her alanda mağaza müdürü çalışabilir. 

Mağaza Müdürü Ne Kadar Maaş Alır?

Güncel İstanbul mağaza müdürü iş ilanları kapsamında mağaza müdürlerinin aylık olarak aldığı maaş firmadan firmaya farklılık gösterir. Örneğin, bazı firmalar mağaza müdürlerine aylık olarak verdiği maaşı, mağazanın yaptığı ciroya göre belirler. Fakat bazı firmalar ise bünyesinde görev alan mağaza müdürünün maaşını aylık olarak çalıştığı mesai saatine göre de belirleyebilir. 

Mağaza Müdürü Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

İstanbul şehrinde faaliyet gösteren firmalar yıl boyunca mağaza müdürü pozisyonunda iş ilanı yayınlar. Kariyer.net üzerinden yayınlanan güncel iş ilanları kolay ve hızlı bir şekilde takip edilebilir. Güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmiş ile iş ilanlarına başvuru yapılabilir. Deneyimi olmayan adaylar, yetiştirilmek üzere mağaza müdürü aranıyor iş ilanlarına başvuru yapıp gerekli deneyimi kazanabilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Avr.) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Mağaza Müdürü iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur