Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
155

İstanbul(Avr.) Restaurant - Cafe - Bar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Restaurant - Cafe - Bar cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Hamdi Restaurant Turizm Gıda ve San. Tic. A.Ş.

İçli Köfte Ustası

Hamdi Restaurant Turizm Gıda ve San. Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Adahan DeCamondo Pera, Autograph Collection

At Your Service Agent

Adahan DeCamondo Pera, Autograph Collection
İstanbul (Tümü)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
HAVESOMECOFFEE

İnsan Kaynakları Sorumlusu

HAVESOMECOFFEE
İstanbul(Avr.)
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Avrupa restaurant-cafe-bar iş ilanlarında lise mezunları için iş ilanı var mı?

İstanbul Avrupa restaurant-cafe-bar iş ilanlarında lise mezunları için farklı firmalarda farklı pozisyonlar için açılan iş ilanları bulunur. Hizmet departmanındaki bu iş ilanları, lise mezunları için satış personeli, servis komisi, barista, şef garson, müşteri temsilcisi, organizasyon sorumlusu ve tavacı gibi birçok farklı iş ilanı yayınlanır. İlanlarda belirli bir tecrübe istenmesinin yanı sıra erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması da şart koşulabilir.

İstanbul Avrupa restaurant-cafe-bar iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İstanbul Avrupa restaurant-cafe-bar iş ilanlarına başvurmak için bazı adımları uygulaman gerekir. Öncelikle kariyer.net üzerinden bir özgeçmiş oluşturmalısın. Sahip olduğun yetenekler ve iş deneyimlerini özgeçmişinde kapsamlı şekilde anlatırsan aradığın işe ulaşman kolaylaşabilir. Daha sonra restorant-cafe-bar iş ilanları sayfasına gelerek iş arama sürecine başlayabilirsin. Sayfada yer alan filtreler sayesinde ülke, şehir ve ilçe filtresi yapabilir; pozisyon, çalışma şekli, eğitim seviyesi gibi kısımları detaylandırabilirsin. Filtreyi uyguladıktan sonra arama kriterlerine uygun birçok iş ilanı karşına çıkar. Sen de bu ilanlar arasından kendine uygun olanlara başvuruda bulunabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası'nda restaurant-cafe-bar sektöründe işçi ve mavi yaka pozisyonundaki iş ilanları nelerdir?

İstanbul Avrupa Yakası'nda restaurant-cafe-bar iş ilanlarının birçoğu işçi ve mavi yaka pozisyon seviyesindedir. Bu kapsamda, başta garson olmak üzere; kasiyer, restoran personeli, karşılama hostesi, barmen, barista, servis elemanı, pasta ustası, aşçı ve mutfak elemanı gibi birçok iş kolu için farklı iş ilanları bulunur. İstanbul Avrupa Yakası'nda restaurant-cafe-bar sektörü için yayınlanan işçi ve mavi yaka iş ilanları Kariyer.net üzerinden incelenebilir. Ayrıca pozisyon ya da çalışma şekli özelinde filtreleme yaparak sana uygun ilanlara kolayca ulaşabilirsin.

İstanbul Avrupa restaurant-cafe-bar şefi alımı var mı?

İstanbul Avrupa restaurant-cafe-bar iş ilanlarında şef pozisyonunda alımlar bulunur. Bu alımlara başvurman için firmalar tarafından istenen bazı kriterlere sahip olman gerekir. Şef olarak çalışmak isteyen adaylar, yönetici adayı pozisyonunda işe alınır. Aday kriterlerinde istenen tecrübenin yanı sıra en az lise mezunu olma şartı aranır. Şef olarak hizmet departmanı, yiyecek-içecek departmanı veya üretim-imalat departmanlarına bağlı olarak çalışırsın. Ayrıca bazı ilanlarda, adaylardan yabancı dil yetkinliğine sahip olmaları da beklenir.