Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
169

İstanbul Denizcilik İş İlanları

2 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (3)Filtreleri Temizle

Denizcilik cancel
İstanbul(Avr.) cancel
İstanbul(Asya) cancel
Sektöründe Öncü Firma
Bilgi İşlem Uzman Yardımcısı
Sektöründe Öncü Firma
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Sektöründe Öncü Firma
İş Geliştirme Uzmanı
Sektöründe Öncü Firma
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gizli Firma
Yönetici Asistanı
Gizli Firma
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Denizcilik Sektörü İş İlanla

Türkiye’nin en kalabalık ve gelişmiş şehri olan İstanbul, her sektöre ait iş alanlarına ev sahipliği yapar. Dolayısıyla İstanbul’da, aldığın eğitim ve sahip olduğun tecrübelerin doğrultusunda çalışma imkânı bulabilirsin. Eğer İstanbul’da denizcilik sektöründe çalışmak istiyorsan bu alanda yayınlanan güncel İstanbul denizcilik sektörü iş ilanlarına ulaşarak ilk adımı atabilirsin. Daha sonraki aşamada ise çalışma türü, ilçe ve pozisyon özelinde detaylı bir araştırma yapman gerekir. Gerekli araştırmalarını yapmak, kendin için uygun olan iş ilanına başvuru yapmana yardımcı olur. Araştırmaların doğrultusunda niteliklerine ve deneyimine uygun olduğunu düşündüğün ve arzu ettiğin denizcilik sektörü iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

İstanbul Denizcilik Sektöründe İş İmkanı

İstanbul’da denizcilik sektöründe inşaat mühendisi, depo sorumlusu ve satın alma uzmanı gibi pek çok pozisyonda çalışabilirsin. Dolayısıyla ne iş yapacağın çalıştığın pozisyona bağlı olarak değişir. Örneğin;

  • Satın alma uzmanı: Şirketin ve filodaki gemilerin tedariği için gereken her türlü malzeme ve hizmet satın alma faaliyetlerini yerel ve global kaynaklardan gerçekleştirir.
  • İnşaat mühendisi: İnşaat iş takvimi çıkarır. Saha ve ekibi yönlendirir ve metraj çıkarır.
  • Depo sorumlusu: Depo yükleme, boşaltma, stoklama ve sevkiyat işlemlerinin günlük iş akışını sağlar. Operasyon süreçlerinin yönetiminden sorumlu olur.

Sen de aldığın eğitim ve sahip olduğun tecrübelerin doğrultusunda denizcilik sektöründe çalışmak istiyorsan, İstanbul denizcilik sektörü iş ilanları özelinde araştırma yaparak dilediğin denizcilik iş ilanına başvuru yapabilirsin.

İstanbul’da Denizcilik Sektöründe Gereken Özellikler

İstanbul’da denizcilik sektöründe çalışmak için çalışacağın pozisyon ile ilgili olan eğitimlere ve belgelere sahip olman gerekir. Örneğin; İstanbul’da kalite kontrol alanında çalışmak için mühendislik fakültesine bağlı bir bölümden mezun olman gerekirken; satın alma uzmanı olarak çalışmak için denizcilik ya da makine bölümlerinden mezun olman gerekir. Bu sebeple sahip olman gereken eğitim ve belgeler çalışacağın pozisyona göre değişiklik gösterir. Aldığın eğitim doğrultusunda kendin için doğru olduğunu düşündüğün iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsan, kariyer.net’te İstanbul denizcilik iş ilanları başlığı altında yayınlanan tüm iş ilanlarına ulaşarak kapsamlı bir araştırma yapabilirsin.

İstanbul’da denizcilik sektöründe en çok hangi alanda iş ilanı bulunur?

İstanbul’da denizcilik sektöründe en çok kalite kontrol, inşaat, elektrik, ihracat ve finans gibi alanlarda iş ilanı bulunur. Dolayısıyla bu alanlarda uzmanlığı ve eğitimi olan herkes İstanbul’da denizcilik sektöründe çalışma imkânı bulabilir. Senin de denizcilik sektöründe çalışabilecek yetkinliğin var ise İstanbul’u tercihlerinin arasına alabilirsin. Bu alandaki iş ilanlarından yayınlandığı an haberdar olmak için kariyer.net’in alarm özelliğini kullanabilirsin.

İstanbul’da denizcilik sektöründe çalışma imkânı bulunur mu?

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ve gelişmiş şehri olması sebebiyle her sektörde çalışma imkânı bulabileceğin bir şehir. İstanbul’da çalışma imkânı bulabileceğin sektörlerden biri olan denizcilik sektöründe de çalışma imkânı bulunur. Sen de İstanbul’da denizcilik sektöründe çalışmak istiyorsan İstanbul denizcilik sektörü iş ilanları bay ve bayan için yayınlanan tüm iş ilanlarına ulaşarak dilediğin bir iş ilanına başvuru yapabilirsin.

İstanbul’da denizcilik sektöründe tam zamanlı iş imkânları var mıdır? (

İstanbul için yayınlanan denizcilik sektörü iş ilanları tam zamanlı ve yarı zamanlı iş ilanlarını kapsar. Dolayısıyla İstanbul’da denizcilik sektöründe tam zamanlı çalışabileceğin iş imkânları bulunur. Bu alanda aktif olarak iş arayışın var ise kariyer.net üzerinden İstanbul denizcilik sektörü iş ilanları bayan ve baylar için yayınlanan tüm iş ilanlarına ulaşarak dilediğin bir iş ilanına başvuru yapabilirsin.

İstanbul’da denizcilik sektörü iş ilanlarında aranan kriterler nelerdir?

  İstanbul’da denizcilik sektörü iş ilanlarında aranan kriterler, iş tanımına hâkim olmak ve ilanlarda belirtilen çalışma koşullarına uyumlu olmak şeklinde sıralanabilir. Dolayısıyla İstanbul için yayınlanan denizcilik sektörü iş ilanlarında bu kriterlere uygun olmak oldukça önem arz eder. Sen de denizcilik sektöründe çalışabilecek yetkinliğe sahipsen İstanbul’da çalışma imkânı bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul güncel iş ilanları nelerdir?

İstanbul güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

İstanbul iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki İstanbul iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki İstanbul iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın İstanbul iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!