İzmir Balçova İş İlanları

27 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  25.10.2020

  Bakım Onarım ve Teknik Destek Personeli

  Group Sagun

  İzmir,İstanbul(Asya),Antalya,Kayseri,Tekirdağ,Adana ...

  24.10.2020

  24.10.2020

  24.10.2020

  24.10.2020

  22.10.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  13.10.2020

  12.10.2020

  09.10.2020

  05.10.2020

  28.09.2020

  28.09.2020

  Mağaza Müdür Yardımcısı

  EVKUR Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),Adana,Sakarya,Adıyaman,Afyon,Manisa,Aksaray,Ankara,Antalya,Aydın,İzmir,Balıkesir,Bartın,Bolu,Bursa ...

  18.09.2020

  06.07.2020

  Ege Bölge Sezonluk Mağaza Personeli

  Migros Ticaret A.Ş.

  İzmir,Muğla,Balıkesir,Aydın,Çanakkale,Denizli,Manisa ...

  06.05.2020

  11.04.2020

  Ön Muhasebe Elemanı

  EVKUR Alışveriş Merkezleri Tic. A.Ş.

  İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.),Adana,Sakarya,Adıyaman,Afyon,Manisa,Aksaray,Ankara,Antalya,Aydın,İzmir,Balıkesir,Bolu,Bursa,Samsun ...

  13.03.2020

  Balçova İş İlanları

  İzmir ilinin bir ilçesi olan Balçova’da sanayi kuruluşu bulunmaz. Bölgedeki ticari hayat küçük ve orta ölçekli işletmeler, atölyeler ve alışveriş merkezlerine dayanır. Pek çok büyük otel ve alışveriş merkezi bulunan Balçova’da, bankaların şubeleri de mevcuttur. Banka şubesi çalışanı olmak isteyen kişiler, açık pozisyonlara yetkinliklerine göre başvuru yaparlar.  İzmir Balçova iş ilanları, Kariyer.net üzerinden görüntülenebilir ve başvuru yapılabilir durumdadır.

  Balçova’da açılmış olan iş ilanlarını incelediğimizde, kasiyer, depo sorumlusu, finansal raporlama uzmanı, insan kaynakları elemanı, satış temsilcisi, kat hizmetleri müdür yardımcısı gibi açık pozisyonların olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, dönemsel olarak değişebilmektedir.

  ‘’İzmir Balçova iş ilanları, bayan’’ olarak arattığımızda ne gibi iş ilanları kaşımıza çıkar?

  Bayanlara yönelik olan işler, genellikle çay temizlik, mutfak personelliği, bakıcılık, çağrı merkezi elemanlığı, yatılı bakıcılık, anaokulu öğretmenliği, yaşlı refakatçiliği gibi işlerdir. İzmir Balçova’da bayanlara yönelik pek çok iş bulunur.

  Balçova’da bulunan bazı marketler zinciri şubeleri de dönemsel olarak markette çalışmak üzere Kariyer.net’te iş ilanları yayınlamaktadır. Balçova iş ilanları aracılığıyla takip edilebilen açık pozisyonlar, genellikle kasiyerlik, reyon şefliği, mağaza müdürlüğü, depo elemanlığı şeklinde olmaktadır. Çoğunlukla tam zamanlı olarak çalışan market personelleri, iki vardiya halinde de çalışabilmektedirler. Bazı ek mesai gerektiren günlerde, part time market çalışanları da istihdam edilebilmektedir.

  Balçova sekreter iş ilanları nelerdir?

  Sekreter, firmanın telefonu çaldığında ilk karşılamayı yapan, firmaya gelen misafirleri karşılayan ve yönlendiren, arayan kişilerin kaydını tutan, gelen giden kargo ve evrakları takip edip, yetkilisine ulaştıran kişilerdir. Pek çok firmada mutlaka en az bir kişi sekreter olarak istihdam edilir. Balçova sekreter iş ilanları hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net ilan sayfalarına göz atabilirsiniz.

  Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net üzerinden birkaç kolay adımda özgeçmişinizi oluşturabilir, iş ilanlarına başvurabilirsiniz.