Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
36

İzmir Balçova İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Balçova cancel
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Balçova İş İlanları

İzmir ilinin bir ilçesi olan Balçova’da sanayi kuruluşu bulunmaz. Bölgedeki ticari hayat küçük ve orta ölçekli işletmeler, atölyeler ve alışveriş merkezlerine dayanır. Pek çok büyük otel ve alışveriş merkezi bulunan Balçova’da, bankaların şubeleri de mevcuttur. Banka şubesi çalışanı olmak isteyen kişiler, açık pozisyonlara yetkinliklerine göre başvuru yaparlar.  İzmir Balçova iş ilanları, Kariyer.net üzerinden görüntülenebilir ve başvuru yapılabilir durumdadır.

Balçova’da açılmış olan iş ilanlarını incelediğimizde, kasiyer, depo sorumlusu, finansal raporlama uzmanı, insan kaynakları elemanı, satış temsilcisi, kat hizmetleri müdür yardımcısı gibi açık pozisyonların olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, dönemsel olarak değişebilmektedir.

‘’İzmir Balçova iş ilanları, bayan’’ olarak arattığımızda ne gibi iş ilanları kaşımıza çıkar?

Bayanlara yönelik olan işler, genellikle çay temizlik, mutfak personelliği, bakıcılık, çağrı merkezi elemanlığı, yatılı bakıcılık, anaokulu öğretmenliği, yaşlı refakatçiliği gibi işlerdir. İzmir Balçova’da bayanlara yönelik pek çok iş bulunur.

Balçova’da bulunan bazı marketler zinciri şubeleri de dönemsel olarak markette çalışmak üzere Kariyer.net’te iş ilanları yayınlamaktadır. Balçova iş ilanları aracılığıyla takip edilebilen açık pozisyonlar, genellikle kasiyerlik, reyon şefliği, mağaza müdürlüğü, depo elemanlığı şeklinde olmaktadır. Çoğunlukla tam zamanlı olarak çalışan market personelleri, iki vardiya halinde de çalışabilmektedirler. Bazı ek mesai gerektiren günlerde, part time market çalışanları da istihdam edilebilmektedir.

Balçova sekreter iş ilanları nelerdir?

Sekreter, firmanın telefonu çaldığında ilk karşılamayı yapan, firmaya gelen misafirleri karşılayan ve yönlendiren, arayan kişilerin kaydını tutan, gelen giden kargo ve evrakları takip edip, yetkilisine ulaştıran kişilerdir. Pek çok firmada mutlaka en az bir kişi sekreter olarak istihdam edilir. Balçova sekreter iş ilanları hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net ilan sayfalarına göz atabilirsiniz.

Siz de ‘’iş arıyorum’’ diyorsanız, Kariyer.net üzerinden birkaç kolay adımda özgeçmişinizi oluşturabilir, iş ilanlarına başvurabilirsiniz.