Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
205

İzmir Kemalpaşa İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İzmir cancel
Kemalpaşa cancel
Gage Oto.San.ve Tic.Ltd.Şti.

Kalite Mühendisi

Gage Oto.San.ve Tic.Ltd.Şti.
İzmir
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
BÜYÜKKARCI OTO YEDEKPARÇA HAFRİYAT OTO.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Hasar Danışmanı

BÜYÜKKARCI OTO YEDEKPARÇA HAFRİYAT OTO.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İzmir
Tam zamanlı
6 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 9 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İzmir Kemalpaşa İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Antalya Serik İş İlanları , Kırklareli İş İlanları , Ankara Özel Şoför İş İlanları , Aydın Nazilli İş İlanları , İnsan Kaynakları İş İlanları

Kemalpaşa İş İlanları

1970’li yıllara kadar bir tarım kasabası niteliğindeki Kemalpaşa, iç bölgelere ulaşımının kolay olması ve İzmir Limanı’na yakın olmasına bağlı olarak 1974 – 1975 yıllarında başlayan sanayileşme süreci ile tarımsal kimliğinden hızla uzaklaşıyor. İlçede Organize Sanayi Bölgesi ve Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere 2 Organize Sanayi Bölgesi mevcut olup, organize sanayi bölgeleri içinde ve dışında faaliyet gösteren 500’ün üzerinde sanayi kuruluşu bulunuyor. İlçedeki toplam istihdam 25 binin üzerinde olup, istihdamın yaklaşık yüzde 20’si Kemalpaşa’dan geri kalan yüzde 80’i ise İzmir’den karşılanıyor.
 
En çok ilan Üretim / Endüstriyel ürünler sektöründe 
Sanayinin İzmir’den sonra Kemalpaşa İlçesine genişlemesine bağlı olarak Kemalpaşa’daki iş ilanları da çeşitlilik gösteriyor. Bu nedenle de Kemalpaşa iş ilanları arasında en çok ilan yayınlanan sektörü Üretim / Endüstriyel ürünler oluşturuyor. Bu sektörde 263 ilan yayınlanırken bu alana yapılan başvuru sayısının ise 102 bin 736 olarak gerçekleştiği görülüyor.
 
Adayların ilgisi Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe
Gelişmişlik bakımından Türkiye’nin önde gelen ilçelerinden biri olarak öne çıkan ve ihracat alanında önemli şirketlerin yer aldığı Kemalpaşa’da iş fırsatları da bu sektörler çerçevesinde şekilleniyor. Kariyer. Net verilerine göre, geçen sene 102 bin 736 aday Üretim / Endüstriyel Ürünler, 59 bin 895 aday Yapı ve 56 bin 938 aday Sağlık sektörüne başvuruda bulundu. Sektörlerin yanı sıra Kemalpaşa’daki ilanlar pozisyon olarak değerlendirildiğinde, en çok aranan pozisyonların başında İş Güvenliği Uzmanı pozisyonun geldiği görülüyor. Güncel verilere göre Kariyer. Net’te Kemalpaşa genelinde bu pozisyonda 19 adet iş ilanı buluyor. 18 ilan ile Muhasebe Elemanı ve 15 ilan Güvenlik Görevlisi pozisyonu Kemalpaşa’da adaylara sunulan diğer iş imkanları arasında.
 
En çok başvuru İzmir’den
Kariyer. Net raporlarına göre, Kemalpaşa iş ilanları için en çok başvuru İzmir’den geliyor. Kemalpaşa’ya gelen başvuruların 141 bin 345’i İzmir’den gelirken, İstanbul Avrupa’dan 39 bin 197, İstanbul Asya’dan 34 bin 584 ve Ankara’dan 25 bin 267 başvuru geliyor.