Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
113

Kalıp Sanayi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kalıp Sanayi cancel
ŞENEL KALIP MAK. LTD. ŞTİ.

Cnc Dik İşleme Operatörü

ŞENEL KALIP MAK. LTD. ŞTİ.
Manisa
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
NAVA ENDÜSTRİ

Kalıphane Operatörü

NAVA ENDÜSTRİ
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
14 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıp sanayi sektöründe orta düzey yönetici pozisyonunda çalışmak için hangi kriterlere sahip olunmalıdır?

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduktan sonra orta düzey yönetici pozisyonundaki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. Kurumlar, adayların meslekle ilgili alanlardan mezun olmalarını ve ikinci bir dil bilgisine sahip olmalarını isteyebilir.

Kalıp sanayi sektörüne kimler başvurabilir?

Kalıp sanayi sektöründe çeşitli iş alanları yer alır. Farklı departmanlara ve çalışma alanlarına sahip olan  kalıp sanayi sektörü pek çok kişiye istihdam sağlar. Bu alanda görev almak isteyen pek çok aday Kariyer.net'te yer alan iş ilanlarını inceleyerek sahip olduğu özelliklere uygun birçok iş ilanına başvuruda bulunabilir. Teknik ressam, satış temsilcisi, CAD/CAM uzmanları gibi birçok alanda yeterli eğitimleri almış ve nitelikli adaylara ihtiyaç duyulur. Nitelikli adaylar, ilanlara başvuruda bulunabilir.

Kalıp sanayi sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Kalıp sanayi sektöründe yer alan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Zaman kaybetmemek adına sana en uygun olan iş ilanlarına ulaşmak için ilanları filtreleyebilirsin. Yaşadığın şehirde, eğitim seviyene uygun olan iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilir, başvuru yapabilirsin. Mezun olduğun bölüm bilgilerini, sahip olduğun sertifikaları ve yeteneklerini ekleyerek kendi özgeçmişini Kariyer.net üzerinden oluşturabilirsin.

Kalıp sanayi sektörü iş ilanları hangi şehirlerde bulunur?

Türkiye’nin farklı pek çok ilinde bu alanda iş ilanı bulunur. Bursa, İstanbul, Konya ve Kocaeli gibi büyükşehirlerde kalıp sanayi sektöründe hizmet veren pek çok kurum bulunur. Bu kurumlar departmanlarda görev alacak personele ihtiyaç duyar. Kalıp sektörü geniş iş olanakları sunan bir sektördür. Pek çok alanda görev alabilecek personele ihtiyaç duyulur. Bu alanda farklı şehirlerde yer alan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsiniz.