107

Kalıp Sanayi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kalıp Sanayi cancel
ÇINA OTOMOTİV MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
CNC Freze/Torna Operatörü
ÇINA OTOMOTİV MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Eskişehir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
TEKNODAK PLASTİK KALIP SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
CNC Teknikeri
TEKNODAK PLASTİK KALIP SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
DCM Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Teknik Ressam
DCM Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Manas Kalıp Pres Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti.
CNC Freze Operatörü
Manas Kalıp Pres Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KAREL KALIP A.Ş.
Muhasebe ve Finans Uzman Yardımcısı
KAREL KALIP A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kalıp Sanayi Sektörü İş İlanları

Kalıp sanayi sektörü, fazlasıyla geniş bir alanı kapsar. Bir ürünün üretim aşamalarının tümünde kalıp sanayi sektörünün imkanlarından faydalanılır. Ürünün tasarım aşamalarının tamamlanmasının ardından örnek bir kalıbı çıkarılır ve bu kalıba uygun olarak üretim yapılır. Kalıp sanayi sektörü, ürünün yedek parçalarının da üretilmesini sağladığı için yedek sanayi sektörüne de katkıda bulunur. Kalıp montaj elemanı, cam mühendisi ve montaj elemanı gibi birçok farklı meslek grubundan insan, kalıp sanayi sektöründe bir arada çalışır. Bu yüzden kalıp sanayi sektörü iş ilanları fazla sayıda kişiye iş imkanı sunar. Eğer kalıp sanayi alanında bir kariyer hedefin bulunuyorsa bu alanda açılan iş ilanlarını inceleyerek kendine yeni bir iş bulabilirsin.

Kalıp Sanayi Sektörü İş İlanları Hangi Meslekleri Kapsar?

Kalıp sanayi sektörü iş imkanları fazlasıyla gelişti. Sektörde farklı meslek gruplarından elemanlara ihtiyaç duyulur. Ürünlerin tasarım aşamasında proje uzmanları ve çeşitli alanlardaki mühendisler etkili rol oynar. Ürünün kalıbının çıkarılması aşamasında ise kalıp tasarım mühendisleri ve montaj elemanları bir arada çalışır. Çıkarılan kalıplar kalite kontrol uzmanlarının onayından geçer. Elde edilen kalıpların satışından ise pazarlama uzmanları ve satış elemanları sorumlu olur. Bunların yanı sıra kalıp sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmalarda muhasebe sorumlusu, sekreter gibi elemanlara da ihtiyaç duyulur. Kariyer.net’te Kalıp sanayi sektörü iş ilanları yeni iş bulmak isteyen kişilere çeşitli fırsatlar sunduğu için ilanları inceleyerek çalışmak istediğin alanı seçebilirsin. Başvuru yapmadan önce ilanlarda belirtilen niteliklere sahip olduğundan emin olmalısın.

Kalıp Sanayi Sektöründe Çalışmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Kalıp sanayi sektöründe çalışmak isteyen kişilerin belirli niteliklere sahip olması gerekir. Kişinin sahip olması gereken nitelikler çalışacağı alana bağlı olarak değişir. Örneğin; mühendislik alanında çalışmak isteyen bir kişinin mühendislik diplomasına sahip olması beklenir. Ancak alan farketmeksizin işe girmek isteyen adayın bulundurması gereken bazı temel nitelikler var. Kalıp sanayi sektöründe çalışmak isteyen adayların genel olarak şu niteliklere sahip olması gerekir:

  • Adayın kalıp sanayi sektörü alanında kariyer hedefinin bulunması,
  • Adayın firmanın gelişimine katkıda bulunabilecek kapasiteye ve vizyona sahip olması,
  • Tercihen erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması,
  • Adayın takım çalışmalarında etkili rol oynayıp, beraber çalıştığı kişilerle anlaşabilmesi,
  • Adayın gerektiğinde esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilmesi.

Kalıp sanayi sektöründe iş bulabilir miyim?

Kalıp sanayi sektörü iş ilanları bugün fazla sayıda kişiye istihdam sağlar hale geldi. Bu yüzden yeni iş arayan kişilerin kalıp sanayi sektöründe kendine bir yer edinmesi mümkün. Güncel kalıp sanayi sektörü iş ilanları kısmını sık sık kontrol ederek yeni bir iş bulma fırsatını yakalayabilirsin. İlk başvuru yapan adaylar arasında yer alman işe alınman açısından faydalı olur. 

Kalıp sanayi sektörü ilanlarında nelere dikkat etmek gerekir?

Her şehirde kalıp sanayi sektörüne dair iş ilanları bulunur. Kendi şehrinde olan ilanlara başvurmak istiyorsan doğru bir şekilde arama yapman gerekir. Örneğin; İzmir’de yaşıyorsan İzmir kalıp sanayi sektörü iş ilanlarıaratabilirsin. Kendi şehrindeki ilanlara ulaştıktan sonra niteliklerine uygun ilanları belirleyerek başvuruda bulunabilirsin. Başvuruda bulunduğun ilanların çalışma şartlarının da sana uygun olduğundan emin olmalısın. Ayrıca istenen eğitim seviyesine uygun olup olmadığın da oldukça önemli. 

Kalıp sanayi sektöründe maaşlar ne kadar?

Kalıp sanayi sektöründe çalışan birinin alacağı maaş, çalıştığı pozisyona göre değişkenlik gösterir. Örneğin; montaj elemanı ile makine mühendisinin alacağı maaş birbirinden farklı olabilir. Kalıp sanayi sektöründe iş ilanı veren firmalar, genel olarak ilanlarında maaş bilgisine yer verir. Eğer maaş konusunda bir bilgi yer almıyorsa Kariyer.net’in soru sorma özelliğiyle firmayla iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Hangi şehirlerde kalıp sanayi sektöründe çalışabilirim?

Türkiye’nin her şehrinde kalıp sanayi sektöründe çalışacak elemana ihtiyaç duyulur. Bu yüzden şehir farketmeksizin kalıp sanayi alanında kendine yeni bir iş bulabilirsin. Sanayi alanında gelişmiş bir şehirde yaşıyorsan iş bulman daha kolay bir hale gelir. Örneğin; Bursa sanayi alanında gelişmiş bir şehir olduğu için Bursa kalıp sanayi sektörü iş ilanları ortalamaya kıyasla daha fazla kişiye iş imkanı sağlar. İstanbul, Adana, Sivas gibi Türkiye’nin farklı lokasyonlarında çalışma imkanı yakalayabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıp sanayi sektöründe orta düzey yönetici pozisyonunda çalışmak için hangi kriterlere sahip olunmalıdır?

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduktan sonra orta düzey yönetici pozisyonundaki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. Kurumlar, adayların meslekle ilgili alanlardan mezun olmalarını ve ikinci bir dil bilgisine sahip olmalarını isteyebilir.

Kalıp sanayi sektörüne kimler başvurabilir?

Kalıp sanayi sektöründe çeşitli iş alanları yer alır. Farklı departmanlara ve çalışma alanlarına sahip olan  kalıp sanayi sektörü pek çok kişiye istihdam sağlar. Bu alanda görev almak isteyen pek çok aday Kariyer.net'te yer alan iş ilanlarını inceleyerek sahip olduğu özelliklere uygun birçok iş ilanına başvuruda bulunabilir. Teknik ressam, satış temsilcisi, CAD/CAM uzmanları gibi birçok alanda yeterli eğitimleri almış ve nitelikli adaylara ihtiyaç duyulur. Nitelikli adaylar, ilanlara başvuruda bulunabilir.

Kalıp sanayi sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Kalıp sanayi sektöründe yer alan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Zaman kaybetmemek adına sana en uygun olan iş ilanlarına ulaşmak için ilanları filtreleyebilirsin. Yaşadığın şehirde, eğitim seviyene uygun olan iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilir, başvuru yapabilirsin. Mezun olduğun bölüm bilgilerini, sahip olduğun sertifikaları ve yeteneklerini ekleyerek kendi özgeçmişini Kariyer.net üzerinden oluşturabilirsin.

Kalıp sanayi sektörü iş ilanları hangi şehirlerde bulunur?

Türkiye’nin farklı pek çok ilinde bu alanda iş ilanı bulunur. Bursa, İstanbul, Konya ve Kocaeli gibi büyükşehirlerde kalıp sanayi sektöründe hizmet veren pek çok kurum bulunur. Bu kurumlar departmanlarda görev alacak personele ihtiyaç duyar. Kalıp sektörü geniş iş olanakları sunan bir sektördür. Pek çok alanda görev alabilecek personele ihtiyaç duyulur. Bu alanda farklı şehirlerde yer alan iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

notifications İş Alarmı kur