695

Kalite Kontrol Sorumlusu İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kalite Kontrol Sorumlusu cancel
STECHER METAL SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Kalite Kontrol Sorumlusu
STECHER METAL SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İNCELER MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Girdi Kalite Kontrol Sorumlusu
İNCELER MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Burhanoğulları Kimya A.Ş.
Kalite Kontrol Sorumlusu
Burhanoğulları Kimya A.Ş.
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Kalite Kontrol Sorumlusu
Nilson Elk Malz San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
9 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 14 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kalite Kontrol Sorumlusu İş İlanları

Üretim faaliyetlerinin kalitesini ve işleyişini denetleyen kalite kontrol sorumlusu, tüm sürecin eksiksiz tamamlanmasından sorumludur. Üniversitelerin ön lisans programları; işletme yönetimi, işletmecilik veya üretimde kalite kontrol bölümlerinden mezun olduktan sonra kalite kontrol sorumlusu olarak çalışmaya başlayabilirsin. Yine üniversitelerin ilgili lisans bölümlerini tamamladıktan sonra da bu alanda faaliyet göstermen mümkündür. Bu görevi icra edenler farklı sektörlerde ve firmalarda görev alabilir. Üretilen malzemelerin uygunluğu ve tüm bu sürecin kayıt edilmesi ile ilgilenir. İlgili kayıtların düzgün tutulup tutulmadığını da kontrol eder. Kalite kontrol sorumlusu firmaların kalite kontrol departmanlarında görev alabilir. Sen de üretim yapılan her sektörde kolaylıkla iş bulabilir, kendine meslek edinebilirsin. Bu alanda çalışmak istiyorsan kariyer.net’te yer alan kalite kontrol sorumlusu iş ilanlarıaraştırabilir, bu alanda görev alma fırsatı yakalayabilirsin.

Kalite Kontrol Sorumlusu Ne İş Yapar?

Kalite kontrol sorumlusu olarak görev alanların oldukça geniş iş tanımları bulunur. Bu görevler arasında;

  • İşyerinin çalışma prensipleri doğrultusunda her türlü araç, gereç ve ekipmanların üretim kalitesini kontrol etmek,
  • Üretilen malzemelere gerekli testleri uygulamak, 
  • Malzemelerin ilk ve son hâllerini denetlemek,
  • Hataları önleyici tedbirler almak,
  • İlgili birimleri hatalar doğrultusunda bilgilendirmek,
  • Kontrol sonuçlarının raporlarını oluşturmak ve yetkililere ulaştırmak,
  • Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek,
  • Kaliteli üretimin sürekliliğini sağlamak gibi sorumluluklar yer alır.

Bu sorumlulukları yerine getirebileceğini düşünüyorsan kariyer.net’te kalite kontrol sorumlusu iş ilanları Ankara gibi şehir bazında kategorilendirme yapabilir, ilgilendiğin seçenekleri değerlendirerek başvurularını gerçekleştirebilirsin.

Kalite Kontrol Sorumlusu İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Etmek Gerekir?

Üretim sektörünün içerisinde görev yapan kalite kontrol sorumlusu pozisyonunda mesleğe devam etmek istiyorsan iş arama sürecinde bazı detaylara dikkat etmen önemlidir. Özellikle güncel kalite kontrol sorumlusu iş ilanlarını inceleyerek firmaların adaylardan beklediği kriterleri öğrenebilirsin. Öncelikle çalışmak istediğin pozisyona uygun olan iş ilanlarını listelemen uygun olur. Daha sonra başvurmayı düşündüğün ilanlarda yer alan eğitim ve deneyim gibi kriterleri göz önünde bulundurman önem arz eder. Başvuru yapmak istediğin iş yerinin çalışma koşullarını ve saatlerini araştırabilir, firmanın konumunu inceleyebilirsin. Son olarak kariyer.net’te kalite kontrol sorumlusu iş ilanları yeni olanlarına ulaşarak kendine uygun bulduğun iş fırsatlarını değerlendirebilirsin.

Kalite kontrol sorumlusu olarak nasıl iş bulurum?

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan ve kalite kontrol sorumlusu olarak çalışmak için gerekli donanıma sahipsen bu alanda iş bulabilirsin. Üretim gerçekleştirilen firmalarda kolaylıkla iş bulabilirsin. Kendine uygun gördüğün firmaların kalite kontrol departmanlarındaki ihtiyaçlar doğrultusunda bu pozisyonda görev alabilirsin. Kariyer.net’i ziyaret ederek kalite kontrol sorumlusu iş ilanları bugün yayınlananlarını değerlendirebilir, senin için uygun olanlarına başvuru yaparak iş bulabilirsin.

Kalite kontrol sorumlusu olarak hangi sektörlerde görev yapabilirim?

Üretilen ürünün her aşamasının takibini yapan, raporlandırdıktan sonra yöneticileri bilgilendiren bu meslek grubu içerisinde yer almak istiyorsan hemen hemen her sektörde görev alabilirsin. Firmaların üretim tesislerinde, fabrikalarda, araştırma birimlerinde çalışabilir, üretim ve endüstri sektörü içerisinde yer alabilirsin. Kariyer.net’te kalite kontrol sorumlusu arayan firmaları inceleyerek hangi sektörlerde faaliyet gösterdiklerini araştırabilirsin.

Kalite kontrol sorumlularının çalışma ortamı nasıldır?

Kalite kontrol sorumlularının çalışma ortamları, faaliyet gösterdikleri sektöre ve firmaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Kalite kontrol sorumlusu, çeşitli fabrikaların üretim birimlerinde, üretim yapılan tesislerde ya da büro içerisinde çalışma imkânı bulur. Bu çalışma ortamı, üretilen malzemeye ve şirketin çalışma prensiplerine göre de farklılık taşıyabilir.

Kalite kontrol sorumlusu olarak tam zamanlı iş bulunur mu?

Kalite kontrol sorumlusu olarak, şirketlerin talep ettiği çalışma şekillerinde veya kendi belirlediğin kriterler doğrultusunda farklı çalışma biçimleri içerisinde yer alabilirsin. Bu çalışma biçimleri; tam zamanlı, part time veya vardiyalı olmak üzere değişkenlik gösterir. Bu meslek doğrultusunda genel olarak senden beklenen çalışma türü tam zamanlıdır. Bu durumda kalite kontrol sorumlusu olarak tam zamanlı yani full time çalışma imkanı bulman mümkün olur. Kariyer.net’ten tam zamanlı kalite kontrol sorumlusu arayan firmaları araştırarak başvurularını tamamlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Kalite Kontrol Sorumlusu pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanlarına erişebilirsin.

Kalite Kontrol Sorumlusu iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Kalite Kontrol Sorumlusu için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur