keyboard_arrow_down
4959

Mağaza Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Mağaza Müdürü cancel
ALİX AVİEN KOZMETİK SANAYİ TİCARET A.Ş.
Mağaza Müdürü
ALİX AVİEN KOZMETİK SANAYİ TİCARET A.Ş.
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Guess Türkiye
Mağaza Müdürü
Guess Türkiye
İstanbul (Tümü) +6 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Gratis
Gratis Mağaza Müdürü -Konya
Gratis
Konya İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Penti
Mağaza Müdürü - Ankara Kartaltepe Avm
Penti
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 100 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Mağaza Müdürü İş İlanları

Firmalar, perakende satış yapmak için mağaza şubeleri açar. Mağazaları bulunan şirketler, mağazalarda genel yönetimi yapacak ve kontrolleri sağlayacak ilgili yöneticilere raporlama yapacak mağaza müdürlerine ihtiyaç duyar. Şirketlerin kriter olarak sunduğu eğitimi düzeyine ve birtakım becerilere sahip olan adaylar, mağaza müdürü iş ilanları seçeneklerini araştırarak kendilerine uygun ilanlara başvuru gerçekleştirebilir. Bu alanda çalışacak olan kişiler mağazaların satış ve pazarlama konusunda bazı stratejilerini oluşturarak çoğu operasyonların yönetilmesinde de görev alır. Mağaza müdürleri, aylık planlanan hedefler doğrultusunda gerekli satışların yapılmasında önemli bir rol alır. Adaylar, mağaza müdürü iş ilanları İstanbul kategorisinde birçok seçenek görebilir.

Mağaza Müdürü Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Her alanda olduğu gibi mağaza müdürlüğü yapabilmek için de belirli yeteneklere sahip olmak gerekir. Bu alanda yeterli becerilere sahip olan ve gerekli eğitimleri almış olan kişiler mağaza yönetici iş ilanları kategorisini araştırarak kendilerine uygun seçeneklere başvuruda bulunabilir. Mağaza yöneticisi; sorumluluk bilincinde olmalı, titiz, disiplinli ve yaptığı iş dolayısı ile dikkatli olabilmelidir. Ayrıca mağaza müdürleri, analitik düşünme becerisine sahip olarak birden fazla departmanı başarılı bir şekilde yönetebilmelidir. Diğer yandan etkili ve doğru iletişim becerilerine sahip olmak mağaza müdürleri adaylarından beklenir. Bu kapsamda mağaza müdürleri hem çalışanlar ile hem de müşteriler ile sağlıklı iletişim kurabilir. Mağaza müdürleri, kendisini geliştirmeye açık olmalı ve gelişen teknoloji ile birlikte hizmet verdiği sektördeki gelişmeleri de takip etmelidir. Empati yeteneğinin gelişmiş olması da mağaza müdürü adaylarında aranılan özellikler arasında yer alır. Aynı zamanda başarılı bir mağaza müdürü; yaratıcı ve yenilikçi olmakla beraber liderlik vasfına sahip olmalıdır. Organizasyon becerilerinin yüksek olmasının yanı sıra ekip çalışmasına da yatkın olması işverenler tarafından talep edilir. Bu meslekte kariyer yapmak isteyen kişiler mağaza müdürü iş ilanı seçeneklerini inceleyebilir. Mağaza müdürü olarak çalışmak isteyen kişiler, şirket kurallarını ve yönetmelikleri bilmelidir. Ayrıca mağaza müdürleri insiyatif kullanmaktan çekinmemelidir. Doğru zamanda inisiyatif kullanabilmek, mağaza müdürlerini başarılı kılan unsurlar arasında yer alır.

Mağaza Müdürü Mesleği İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Çeşitli sektörlere bağlı olarak hizmet vermekte olan birçok iş yeri kendi bünyelerinde çalışacak mağaza müdürlerine ihtiyaç duyar. Bu alanda gerekli eğitimleri almış ve istenilen özelliklere sahip olan kişiler, mağaza müdürü ilanları kategorisini araştırarak farklı alanlarda çalışma imkanına sahip olabilir. Bu alanda çalışmak isteyen adaylar, iş ilanlarına başvuru yapmadan önce birtakım hususlara dikkat etmelidir. Genel olarak iş ilanlarında; çalışma saatleri, yan haklar ve tatil günleri gibi noktalara dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra adaylar, iş verenler hakkında araştırma yaparak daha iyi karar verebilirler. Aynı zamanda mağaza müdürü olarak çalışmak isteyen kişiler bulundukları konuma göre de filtreleme yaparak kendilerine yakın yerlerde çalışma imkanına sahip olabilir.

Mağaza Müdürü Mesleği Ne İş Yapar?

Mağaza müdürleri birden fazla sorumluluğa ve iş yükümlülüğüne sahip olur. Genel olarak çalıştıkları mağazada aylık olarak planlanan satış hedeflerinin gerçekleşmesi için çalışanları organize etmek en önemli görevleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra farklı departmanlar ile ilgilenmek mağaza müdürlerinin sorumluluğu altındadır. Mağaza müdürleri, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak ve kaliteli bir hizmet vermek adına müşteriler ile de görüşmeler sağlamalı ve yaşanılan sorunlara da anında müdahale ederek çözüm üretebilmelidir. Bunların yanı sıra çalıştıkları sektörde satışlarını gerçekleştirdikleri ürünleri ve hizmetleri iyi bilmeli, mağaza içerisindeki vitrin düzenlemeleri için gerekli çalışmaları yönetebilmelidir. Bu mesleğin niteliklerini karşılayan adaylar, market mağaza müdürü iş ilanları kategorisini inceleyebilir. Diğer yandan mobilyacılık sektöründe bu işi yapmak isteyen kişiler, mobilya mağaza müdürü iş ilanları seçeneklerini araştırabilirler. Rakip firmaların fiyatlarını ve ürünlerini de takip etmek ve merkezi yönetime geri bildirimde bulunmak mağaza müdürlerinin görevleri arasında yer alır. 

Mağaza Müdürü Nasıl Olunur?

Çeşitli sektörlerde farklı iş olanaklarına sahip olması nedeni ile birçok kişi günümüzde mağaza müdürü olarak çalışmayı tercih edebilir. Bu alanda çalışmak isteyen adaylar mağazacılık alanında tecrübeli olmalıdır. Bazı firmalar adaylara eğitim düzeyi kriteri de sunabilir. Bu kapsamda firmaların beklentileri aynı olmaz. Şirketler, beklentilerini iş ilanlarında belirtir.

Mağaza Müdürü Maaşları Ne Kadardır?

Birçok kişi mağaza müdürü olarak çalışmak isteyebilir ve bu alandaki farklı sektörlere bağlı olarak hizmet veren iş ilanlarına başvuruda bulunabilir. Mağaza müdürlerinin aldıkları maaş miktarları da birtakım durumlara göre değişkenlik gösterir. Genel olarak çalıştıkları sektör, iş yeri, çalışma saatleri ve sahip oldukları tecrübe maaş miktarlarını etkileyebilecek faktörler arasında yer alır.

Mağaza Müdürü Çalışma Koşulları Nasıldır?

Mağaza müdürü olarak görev yapan kişiler genelde iş yerinde masa başında çalışır. Ancak bazen farklı operasyonları yönetmek adına farklı departmanların çalışma ortamlarında, sahada görev alabilir. Çoğu zaman mağaza müdürlerinin çalışma koşulları çalıştıkları iş yerinin hizmet verdiği sektöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Güncel mağaza müdürü iş ilanları seçeneklerinde bu koşullar açık bir şekilde ifade edilir. 

Neden Mağaza Müdürüne İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde birçok sektör üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin satışını gerçekleştirmek, farklı departmanların yönetimi sürdürmek ve planlanan satış hedeflerinin beklenildiği şekilde gerçekleştirilmesi adına alanında profesyonel olarak çalışacak mağaza müdürlerine ihtiyaç duyar. Mağaza müdürü olarak çalışmak isteyen kişiler, mağaza müdürü arayan firmalar tarafından yayınlanan farklı iş ilanlarını inceleyerek çalışmaya başlayabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Mağaza Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Mağaza Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Mağaza Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Mağaza Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Mağaza Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Mağaza Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Mağaza Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

Mağaza Müdürü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Mağaza Müdürü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur