Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
199

Mali İşler Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Mali İşler Müdürü cancel
NECO TOYS

Muhasebe Müdürü (S.M.M.M.)

NECO TOYS
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
UBC KİMYA İNŞAAT ve MADENCİLİK SAN TİC A.Ş.

Mali İşler Müdürü

UBC KİMYA İNŞAAT ve MADENCİLİK SAN TİC A.Ş.
İzmir
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Mali işler müdürü iş ilanları hangi çalışma alanlarını kapsar?

Mali işler müdürü birçok farklı sektör ve firmada çalışma alanı bulan bir meslektir. Mali işler müdürü olarak özel sektör veya devlet kurumlarında çalışabilirsin. Mali işler departmanı bünyesinde görev alan mali işler müdürü; tekstil sektörü, sağlık sektörü, gıda sektörü, nakliye sektörü ve lojistik sektöründe çalışabilir. Bunun yanı sıra kamu kurumlarında çalışabilecekleri alanlardan bazıları arasında hastaneler, kaymakamlıklar ve valilikler yer alır.

Mali işler müdürü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Mali işler müdürü iş ilanlarına başvurman için sahip olman gereken bazı kriterler bulunur. Bu kriterlerden en önemlisi ilgili alanda üniversite mezunu olmaktır. Bunun için üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren iktisat, işletme ya da ekonomi gibi bölümlerini tamamlaman gerekir. Sonraki süreçte üniversite tarafından belirlenen stajını herhangi bir şirketin mali işler departmanında tamamlaman senin için avantaj olabilir. Ayrıca işe başlayacağın firmanın kriterlerini karşılaman, istenen bilgi ve tecrübeye sahip olman gerekir.

Mali işler müdürü iş ilanlarında hangi koşullar aranır?

Mali işler müdürü iş ilanlarında aranan koşullar çalışacağın sektöre ve firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Gerekli mesleki eğitim, bilgi ve tecrübenin yanı sıra istenen başka koşullar da olabilir. Serbest muhasebeci mali müşavir (SMM) belgesine sahip olman, vergi ve konsolidasyon konularında tecrübe sahibi olman istenebilir. Tek düzen hesap planı, gelir tablosu ve bilanço analiz konularına hâkim olman da iş ilanlarında aranan diğer koşullar arasında yer alır. Aynı zamanda MS Office ve ERP programlarına hâkim olman beklenir.

Mali işler müdürü iş ilanlarında kaç yıllık deneyim gerekir?

Mali işler müdürü iş ilanlarında aranan tecrübe ve deneyim bilgisi, işverenin çalışma prensibine ve sektörüne göre değişkenlik gösterebilir. En az 5 ya da 8 yıl iş tecrübesi isteyen firmaların yanı sıra tecrübesi bulunmayan adaylar için de iş ilanı açan firmalar bulunur. Bu firmalar hakkında detaylı bilgi almak ve istediği kriterleri incelemek için Kariyer.net'i ziyaret edebilir, sana uygun iş ilanlarına göz atabilirsin.