Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
110

Seyahat Acentaları İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Seyahat Acentaları cancel
Meeting Point Turkey

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

Meeting Point Turkey
Antalya
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Otium Seven Seas Hotel Blue

Barmen / Barmaid

Otium Seven Seas Hotel Blue
Antalya
Proje Bazlı
13 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat acentaları iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Seyahat acentasında pek çok farklı pozisyonda çalışmak mümkündür. Bu alanın geniş iş olanaklarına sahip bir alan olduğu söylenebilir. Seyahat acentası alanında çalışmaya ilgin varsa ilgili iş ilanlarını inceleyerek kendin için doğru seçimleri yapabilirsin. Kariyer.net'i ziyaret ederek seyahat acentası iş ilanlarına ulaşabilirsin. İş ilanlarına ulaşmak için Kariyer.net'in filtreleme özelliğinden faydalanabilirsin. Bulunduğun şehir bazında spesifik aramalar ile kendin için en uygun seyahat acentası iş ilanlarını listeleyebilirsin. İlanları inceleyerek kendin için en uygun olan iş ilanını tespit edebilir ve bu ilana başvuru yapabilirsin.

Seyahat acentaları enformasyon memuru nedir?

Seyahat acentalarında bulunan enformasyon memurunun görevi iletişimi sağlamaktır. Seyahat etmek isteyen kişilerin iletişime geçtiği kişi enformasyon memurudur. Enformasyon memuru olarak çalışmak istiyorsan Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri bölümünden mezun olman gerekir. Bazı seyahat acentalarında, herhangi bir eğitim zorunluluğu bulunmayabilir. Fakat genel olarak pek çok acentalar bu eğitimi tamamlamış kişiler ile çalışmayı tercih eder. Ayrıca yabancı dil gibi konularda da kendini geliştirirsen bu alanda iş bulman kolaylaşabilir. İlgili iş ilanlarını inceleyerek bu meslekte aranan şartlara ulaşabilirsin.

Seyahat acentasında çalışan kişilerin görev ve sorumlulukları nelerdir?

Seyahat acentasında pek çok farklı meslek grubu bir arada çalışır. Her meslek grubunun görev ve sorumlulukları birbirinden farklıdır. Örneğin muavinlerin görevi; yolculuk esnasında yolcuların konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun yanı sıra şoförün görevi ise güvenli bir şekilde yolcuları gidecekleri yere ulaştırmaktır. Temelde seyahat acentasında çalışan herkesin görevi; yolcuların güvenli ve rahat bir şekilde gidecekleri yere ulaşmalarını sağlamaktır. Ek olarak meslek bazında görev ve sorumluluklar firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Bu noktada yapmak istediğin mesleği araştırarak ilgili mesleğin görev ve sorumluluklarını spesifik olarak öğrenebilirsin.

Seyahat acentaları hangi illerde iş ilanları yayınlar?

Seyahat acentası iş ilanları araştırıldığında hemen hemen her yerde iş olanakları bulunduğunu görmek mümkündür. Çoğu şehirde seyahat acentaları iş ilanları bulunabilir. Sen de bulunduğun ya da yaşamak istediğin şehir bazında aramalar yaparak seyahat acentası iş ilanlarını inceleyebilirsin. Bu şekilde spesifik aramalar yaparak kendin için en uygun ilana ulaşabilirsin. İstanbul ve İzmir gibi nüfusu oldukça kalabalık olan şehirlerde seyahat acentalarında iş bulmak daha kolay olabilir. Bu şehirlerin büyükşehir olmaları ve kalabalık bir nüfusa olmaları sayesinde pek çok seyahat acentasına sahip olmaları mümkündür.