keyboard_arrow_down
2732

Tekstil İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Tekstil cancel
Rounded image
Müşteri Temsilcisi
öznuray
İstanbul(Avr.)
İlk başvuranlardan ol!
Yeni
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 100 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Tekstil İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Avr.) Sarıyer İş İlanları , İstanbul(Avr.) Bahçelievler İş İlanları , Bursa Mudanya İş İlanları , Kocaeli Çayırova İş İlanları , Finans - Ekonomi İş İlanları

Tekstil iş ilanları

Tekstil sektörü, gerek üretim sürecinde yaratılan katma değer gerekse ihracat gelirleri içindeki yüksek payı nedeniyle ekonomik kalkınma sürecindeki birçok ülke için önemli sektörlerden biri. Türk tekstil sektörü, ürün kalitesi, moda ve trendleri belirleme gücüne sahip tasarımları ve yüksek teknolojisiyle gelecekte global ticarette adından daha fazla söz ettirecek potansiyele sahip.
 
Tekstil sektörü en çok Satış Danışmanı arıyor

Kariyer. Net verileri incelendiğinde geçtiğimiz dönem tekstil iş ilanları içinde öne çıkan pozisyonun Satış Danışmanı pozisyonu olduğu görüldü. 18 ilan verilen Satış Danışmanı pozisyonunu 5 ilanla genel başvuru ve kasiyer pozisyonları takip ediyor. Adaylara tekstil alanında sunulan pozisyonlara gelen başvuru sayıları ise şöyle gerçekleşti:
Genel Başvuru            2 bin 158 başvuru
Satış Danışmanı          1 bin 951 başvuru
Kasiyer                       545 başvuru

Tekstil fırsatlarının merkezi: İstanbul

38 ilanla İstanbul Avrupa yakası ülke genelinde yayınlanan tekstil iş ilanlarında birinci sırada yer alıyor. Buna paralel olarak en çok başvuruda İstanbul Avrupa yakasından geliyor. Tekstil iş ilanlarına gelen başvuruların illere göre dağılımına bakıldığında şu tablo ortaya çıkıyor:
İstanbul(Avr.)  3 bin 645 başvuru
Tekirdağ         1 bin 175 başvuru
İstanbul(Asya) 1 bin 062 başvuru
İzmir               860 başvuru