Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
22

Tezgahtar İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Tezgahtar cancel
HAFIZLAR GIDA İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.

Tezgahtar

HAFIZLAR GIDA İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
5 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Migros Ticaret A.Ş.

Anadolu Yakası Migros Mağazaları Şarküteri

Migros Ticaret A.Ş.
İstanbul(Asya)
Tam zamanlı
4 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Tezgahtar iş ilanlarına nasıl başvurulur?

Kariyer.net, çeşitli sektörlerden firmaların yayınladığı tezgahtar iş ilanlarına ev sahipliği yapar. Adaylar, Kariyer.net'te özgeçmiş oluşturduktan sonra belirledikleri ilana başvuru yapabilir. İlan sayfasında yer alan detayları inceleyen adaylar, ''Başvur'' butonunu kullanarak özgeçmişini firmaya iletebilir. Ayrıca adaylar, kendilerine uygun tezgahtar iş ilanını bulmak için Kariyer.net'in filtreleme özelliğini kullanabilir.

Tezgahtarların çalışma ortamı nasıldır?

Tezgahtar iş ilanları; pastaneler, alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, fırınlar, kuruyemiş dükkanları, baharatçılar, kasaplar ve benzer işletmeler tarafından yayınlanır. Ürün satışı yapan her mağazada tezgahtar çalışır. Tezgahtarlık yapan kişilerin çalışma ortamı ve şartları ise görev aldığı işletmeye bağlı olarak farklılık gösterir.

En çok hangi şehirlerde tezgahtar iş ilanı yayınlanır?

Tezgahtarlık mesleği, farklı iş dalları içerisinde kendine yer bulabilen pozisyonlar arasında yer alır. Bu bağlamda farklı satış ve sunum üzerine dayalı tüm sektörlerde, dolayısıyla tüm şehirlerde tezgahtarlar için iş ilanları görülür. İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Gaziantep gibi kendi bölgesinin öne çıkan kentlerinde, tezgahtar iş ilanları daha fazla olur. Adaylar, büyükşehirlerde daha fazla iş imkanı bulur.

Tezgahtar olmak için deneyim gerekli midir?

Finans hayatı içerisinde geniş yer kaplayan tezgahtarlık mesleğine adım atabilmek için deneyim veya yetenek sahibi olmak avantaj sağlar. Tezgahtarlık mesleği, deneyimli adayların yanı sıra deneyimi olmayan adaylara da olanak tanır. Bazı firmalar yetiştirilmek üzere eleman alımı yapar. Bu bağlamda adaylar, tecrübe kriteri bulunmayan iş ilanlarına başvuru yapabilir.