Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
73

Yazılım Test Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Yazılım Test Uzmanı cancel
BAŞARSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş
Yazılım Test Uzmanı
BAŞARSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Son gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Yazılım Destek Uzmanı
Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
TİSE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
Yazılım Destek Uzmanı
TİSE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
8 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yazılım Test Uzmanı İş İlanları

Dijital teknoloji; pek çok alanda farklı amaçlarla kullanılan online uygulamalar bütününden oluşur. E-ticaret sitesi, oyun, haber portalı, çeşitli mobil uygulamalar olarak kendini gösteren dijital sistemlerin ortaya çıkışı ise yazılım programları geliştirmek, uyarlamak ve tasarlamakla mümkün olur. Bu noktada varlığına ihtiyaç duyulan yazılım test uzmanı, geliştirilen yazılımların test ve kontrol işlemlerini üstlenir. Yazılım uzmanlarına ihtiyaç duyan kuruluşlar, yayınladıkları iş ilanları ile uygun adaylar arar. Böylelikle sen de her bir Kariyer.net yazılım test uzmanı iş ilanları yeni kategorisinde kendin için uygun pek çok iş fırsatına erişebilirsin. İdeal alternatifleri belirledikten sonra iş başvurularını da yine Kariyer.net üzerinden, pratik şekilde yapabilirsin.

Yazılım Test Uzmanı Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgelere Sahip Olmak Gerekir?

Online web sayfaları yazımlarında oluşan problemler ve uyumsuzlukların tespit edilmesi, yazılım test uzmanının alanında yetkin olmasını şart koşar. Bu kapsamda olarak yazılım alanda teknik eğitim, beceri ve yaratıcılığa sahip olman beklenir. Bunun yanı sıra bazı kuruluşlarda arayüz tasarımı konusunda da yeterli bilgi sahibi olman önem taşır. Bazı işverenlerse yazılım uzmanlığının yanı sıra e-ticaret, reklam gibi farklı alanlar için geliştirilen yazılım programları ve iş yapış usulleriyle ilgili bilgi yetkinliği bekler. Kariyer.net yazılım test iş ilanları ile sunulan işe alım kriterleri açısından yeterli olabilmek iki farklı koşulda mümkün olabilir. Yazılım alanına yoğun ilgi duyan ve bu konuda kendini yetiştirmiş, eğitimsiz bir aday olarak da başvurabileceğin pek çok iş fırsatına erişebilirsin. Öte yandan Kariyer.net üzerinden gerçekleştireceğin iş arama deneyimlerinde yazılım, bilgisayar, bilişim gibi alanlarda eğitim görme kriteriyle de karşılaşabilirsin. Bu şart karşına lisans, önlisans, meslek lisesi veya meslek edinme kursu eğitim belgesi olarak çıkabilir.

Yazılım Test Uzmanı İş İlanlarında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Yazılım uygulamalarının çok daha anlaşılır, amacına hizmet eder, verimli ve başarılı bir sisteme dönüşmesine katkı sunan yazılım test uzmanlarının bazı nitelik ve vasıflara sahip olması gerekir. İşveren kuruluşlar tarafından işe alım kriteri olarak sunulan bu nitelik ve vasıflar, dikkat etmen gereken öncelikli detayı oluşturur. Bu sayede başvurusu değerlendirmeye alınan adaylar arasında yer alabilirsin. Öte yandan eriştiğin iş fırsatlarının beklentilerine hitap eden koşullara sahip olması gerekir. Bu bağlamda ilgini çeken ilanlarla birlikte sunulan mesai saati, iş tanımı gibi bilgileri incelemen önerilir. Sunulan iş fırsatlarına ilk başvuranlardan olmak için Kariyer.net yazılım test uzmanı iş ilanları bugün ilan portföyünü değerlendirebilirsin. Öte yandan yaptığın başvurularla daha fazla başarı oranına sahip olman gerekir. Bu da ancak Kariyer.net’te karşına çıkan tüm iş fırsatlarını kapsamlı şekilde değerlendirmekle mümkün olur.

Yazılım test uzmanı hangi alanlarda iş bulabilir?

İş yapış faaliyetlerinde dijital teknolojilere yer veren kuruluşların tamamında yazılım test uzmanı olarak çalışabilme olanağına sahip olabilirsin. Kariyer.net güncel yazılım test uzmanı iş ilanları portföyü, bu bağlamda iki farklı bölümde çalışabilme olanağıyla karşılaşmanı sağlar. Kuruluş, işletme ve bireylere yazılım alanında hizmet sunan şirketlerde iş sahibi olabilirsin. Bu şirketler karşına web tasarım, reklam, bilgisayar, bilişim veya danışmanlık şirketi olarak çıkabilir. Kariyer.net’le erişebileceğin bir diğer bölümü ise bünyesinde yazılım departmanı veya yazılım ekibi barındıran kuruluşlar oluşturur. Bu kapsamda tekstil, lojistik, eğitim, vakıf hizmetleri gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlarca sunulan Kariyer.net ilanlarına rastlayabilirsin.

Yazılım test uzmanlarının çalışma koşulları ve olanakları nelerdir?

Kariyer.net ile erişeceğin yazılım test uzmanı iş pozisyonlarının tamamı ile belirli bir ortamda sabit çalışma olanaklarına erişebilirsin. İşini bünyesinde yazılım birimi bulunduran kuruluşlarda yaptığın takdirde sabah 09.00 akşam 18.00 gibi kurumsal çalışma saatlerinin sahibi olabilirsin. Kuruluşlara yazılım hizmeti sunan şirketlerce sunulan bazı yazılım test uzmanı iş ilanları ise esnek mesai saatlerine sahip olabileceğin çalışma koşullarına sahip olabilir. Farklı çalışan sayılarına sahip ekiplerin bir parçası olarak çalışacağın iş olanaklarıyla elde edeceğin kazançlar, izin günlerin ve izin sürelerin de yine sunulan iş fırsatlarına göre değişim gösterir.

Yazılım test uzmanı iş ilanlarında hangi çalışma şekilleri bulunur?

Kariyer.net yazılım test uzmanı iş ilanları arasında üç farklı çalışma şekline sahip iş fırsatına erişebilirsin. Ağırlıklı olarak karşılaşacağın seçeneği, farklı mesai saatlerine sahip tam zamanlı iş fırsatları oluşturur. Bu olanağı günün belirli saatleri veya haftanın belirli günlerinde çalışabileceğin part time yazılım test uzmanı iş fırsatları takip eder. Bazı işverenlerse serbest zamanlı çalışabilecek yazılım test uzmanlarına ihtiyaç duyarlar. Öte yandan düzenli olarak Kariyer.net’i ziyaret ederek stajyer yazılım test uzmanı iş fırsatlarıyla da karşılaşabilirsin.

Yazılım test uzmanı iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Yazılım test uzmanları için sunulan iş fırsatlarına erişimin pek çok yolu olsa da sana uygun iş fırsatlarına erişebilmen büyük önem taşır. Bunu kapsamlı ilanları ile öne çıkan Kariyer.net’le bunu başarabilirsin. Kariyer.net yazılım test uzmanı iş ilanları listesinde deneyimli ve deneyimsiz adaylar için sunulan, farklı çalışma şekilleri ve iş tanımlarına sahip ilanlar bir arada yer alır. Farklı kentler için sunulan ilanlar arasından kendin için uygun olanlara ulaşmak, ilan sayfası içerisinde yer alan filtreleme özelliğini kullanarak mümkün olur. Kariyer.net iş alarmı özelliğini aktif etmense sana uygun ilanlardan kısa süre içerisinde haberdar olmanı sağlar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Yazılım Test Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Yazılım Test Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Yazılım Test Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Yazılım Test Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Yazılım Test Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Yazılım Test Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Yazılım Test Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Yazılım Test Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Yazılım Test Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.