Adres

İçerenköy Mahallesi Eski Üsküdar İçerenköy Yolu Cadddesi No:10 D:10 Vip Plaza Ataşehir / İstanbul

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Web Site

www.emlakjet.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

2006

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Hakkımızda

Çağımızın en revaçta sektörü internet girişimlerinden, ekonominin merkezinde yer alan ve her zaman dinamizme sahip inşaat-emlak alanında hizmet veren Emlakjet, güçlü ve dinamik kadrosuna katılmak isteyen profesyonelleri çağırıyor.


BİZ KİMİZ ?


2006 yılında kurulan ve 2014 yılında Türkiye'nin en büyük internet yatırım şirketi iLab tarafından satın alınan Emlakjet, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilan listeleme platformudur. 

 

Emlakjet, emlak arayanlara hayallerindeki evi HIZLI, KOLAY ve KEYİFLİ buldurur. 450+ ilan ve 1000'i aşkın aktif sıfır proje ile her ay 7 milyon üzeri trafik yaratır ve potansiyel emlak alıcılarına hizmet verir.

 

Şuan bu hedefe kilitlenmiş, 150+ Jetgil ( Emlakjet takım arkadaşları) her gün daha iyisini yapmak ve sürekli gelişim için gayret gösteriyor.

 

ILAB HOLDİNG HAKKINDA

iLab Holding (iLab Ventures), 2000 yılından bu yana Türkiye’de büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yapmaktadır. Yatırımları arasında kariyer.net, sigortam.net, arabam.com, hangikredi.com, hangimevduat.com, cimri.com, hangisi.net, neredekal.com, firaret.com, dijimecmua.com, unisbul.com, ChemOrbis ve SteelOrbis gibi Türkiye’nin önde gelen pazar lideri internet şirketleri bulunan iLab Holding’in kimya–plastik, demir–çelik, sigortacılık, insan kaynakları, e-iş danışmanlığı ve yazılım geliştirme alanlarında yatırımları bulunmaktadır.