INTECRO ROBOTİK SAN. TİC. A.Ş.

Makine ve Ekipmanlar, Otomasyon, Metal Sanayi, Çelik Montaj İmalat, Mühendislik Hizmetleri

Genel Bilgiler


INTECRO ROBOTİK SAN. TİC. A.Ş.

INTECRO ROBOTİK A.Ş. olarak;
Endüstriyel robotik, mekatronik ve endüstriyel otomasyon teknolojileri temelinde, değişen dünya koşullarına bağlı teknoloji gereksinimlerini dikkate alarak, başta savunma sanayi, havacılık, iş makinaları, otomotiv ve yan sanayi, ağır vasıta, araç üstü ekipman, vagon endüstrisi, inşaat ekipmanları, metal endüstrisi, makina endüstrisi, tarım aletleri olmak üzere ayrıca genel endüstri gibi vb. sektörlere özel anahtar teslim endüstriyel robot çözümleri üretir.
 
Bu sektörler için, Kaynak, Kesme, Taşıma ve Montaj temelli olmak üzere; Robotik/ Mekatronik Sistem ve/veya Üretim Hatlarının ; fizibiliteden başlayarak, tekliflendirilmesi, mekanik/elektrik/otomasyon/ yazılım/malzeme bilimleri temelinde mühendisliği, projelendirilmesi, üretimi, kurulumu, yerinde servis hizmeti, hızlı teknik desteği ve sürekli eğitim anlayışıyla yatırımların sürdürülebilir olması yönünde hizmet vermektedir.

KNOW HOW ;
INTECRO ROBOTİK A.Ş, kendi yetenekleri ve olanakları dâhilinde, partnerleri ile işbirliği içinde, en iyi bildiği alan olan robotik ve mekatronik teknolojilerinin merkezinde kalarak çeşitli sektör ve alanlarda kullanılmak üzere;
Robotlu Kaynak Otomasyonu (Gantry robotlar ve çok eksenli yapıda pozisyonerli robot sistemleri)
Robotlu Fabrika Otomasyon Çözümlerini,
Robotlu Montaj Hatlarını,
Robotlu Makine Çözümlerini
Robotlu Proses Çözümlerini …. anahtar teslim olarak sunmaktadır.
 
ALTYAPI ve İMKANLAR;
 
INTECRO ROBOTİK A.Ş, konusunda deneyimli ; Elektrik, Elektronik, Yazılım, Mekatronik, Malzeme, Makine/Tasarım, Endüstri, İmalat dallarındaki mühendisler ve teknikerlerden oluşmaktadır.
8000m2 alanda, 4000m2 üretim ve entegrasyon sahası ve 1000m2’lik modern yönetim/proje/mühendislik/ ofisleri ile 30’un üzerinde mühendis 17 teknik personel ve 7 idari kadro ile toplamda 54 kişilik bir ekip ile hizmet vermektedir.
Mühendislik faaliyeti ve arge çalışmaları için gerekli tüm yazılım, donanım, ölçüm sistemleri, envanter, server tabanlı bilgi işlem alt yapısı mevcuttur.
ERP çatısı altında ; CRM, MRP ve PMS gibi yönetim sistemleri aktif olarak kullanılmaktadır.
2017 yılında faaliyete geçecek olan Sosyal tesisleri ile çalışma saatlerinden arta kalan zamanlarda Playstation, Masa Tenisi, Voleybol, Basketbol ve Futbol gibi eğlence ve spor faaliyetleri yapma imkanı
Personel Servisi, yemek ve ikramlarda 1. Sınıf Catering Hizmeti
ÇALIŞANLAR İÇİN KAZANIMLAR
Düzenli olarak yurtiçi ve yurtdışı hizmet içi eğitim olanakları sunulmaktadır.
Kariyer ve yüksek standartlarda bir gelecek imkanı oluşturulmaktadır.
Geleceğin sektörlerinden robotik konusunda vizyon kazandırılmaktadır.
Ülkesine yerli teknolojilerin geliştirilmesi noktasında pay sahibi olma fırsatı
Yenilikçi ve Arge temelli yapısı sayesinde , FABRİKA MEKATRONİĞİ, ROBOTİZASYON ÇÖZÜMLERİ gibi sektöre kazandırdığı yeni kavramları destekler nitelike, 4. Sanayi Devrimi için hazır bulunuşluk.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.30

Cumartesi 09.00 - 18.30

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 25 - 49

Mavi Yaka 0 - 24

KURULUŞ YILI

2009

INTECRO ROBOTİK SAN. TİC. A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.