Yalçın Ağaoğlu Kimya San. ve Tic. A.Ş

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Petrol ve Ürünleri, Kimya, Kimya Sanayi, Temizlik Malzemeleri

Genel Bilgiler

YALÇIN AĞAOĞLU  KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş

    1982 Yılında Sn.Yalçın Ağaoğlu tarafından başlatılan ticari faaliyet, geçen yıllar içerisinde farklı sektörlerde büyüyen, gelişen yatırımlarla günümüze kadar gelmiştir.  Merkezi İstanbul’da olan Yalçın Ağaoğlu Kimya San.ve Tic.A.Ş  , endüstrinin tüm sektörlerine ulusal ve uluslararası  sanayi kuruluşlarına ,  spesifik çözümler sunmaktadır.Petro  kimya  sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Ülkemiz ekonomisine  değer  katmaya devam ediyor.


   Yalçın Ağaoğlu Kimya  San.ve Tic.A.Ş  kimya sektörüne yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin ilkleri olma onurunu yaşamaktadır. 1990 yılların başında  konsantre bakım ve koruma kimyasalları üretimini gerçekleştiren  şirketimiz aynı zamanda konusunda Türkiye’nin en büyük ve nitelikli satış teşkilatının  da sahibi olmuştur. Şirketimiz sektörünün örnek alınan takip edilen   en başarılı şirketlerinden biridir..    .


    Misyonumuz  müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemektir. İnsanın kaynak değil , değer olduğunu bilmek,  gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakı ve dürüstlükten hiçbir zaman taviz vermemek, gücünü  çalışanına,  temsilcilerine ve ülkemize güç katmaktan aldığının bilinci ile çalışkan bir şirket olmaktır. Yalçın Ağaoğlu Kimya San.ve Tic.A.Ş   insanı ve insana hizmeti temel değer olarak görür.

   Kurucumuz  Yalçın Ağaoğlu “ Rakiplerimizde bizimle aynı sahada yarışmak için gayret gösterebilirler ama hiçbir zaman bizim içten duyduğumuz gururu, güveni, sevgiyi ve heyecanı hissedemezler.” der ve her çalışanının aynı vizyonla hareket edeceğine inanır. 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 18.30

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 150 - 199

KURULUŞ YILI

1982

Yalçın Ağaoğlu Kimya San. ve Tic. A.Ş İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.