Kariyer.net merkez ofisin yanı sıra online olarak da gerçekleşen ve alanında uzman isimleri ücretsiz olarak İnsan Kaynakları uzmanları ve işverenlerle buluşturan 10.kat seminerleri, Antalya’da rekor katılımla gerçekleşti.

Sekiz yıldır İnsan Kaynakları uzmanları ve işverenlerle değerli eğitimci ve uzman isimleri ücretsiz olarak bir araya getiren 10.kat Seminerleri online olarak ve merkez ofiste düzenlenen seminerler dışında Anadolu şubelerinde de tüm hızıyla devam ediyor.

İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı M. Mert Nayır tarafından 23 Kasım tarihinde Antalya’da verilen ve 230 kişinin katılımıyla rekor kıran seminerin konu başlığı “Yeni Dönemde İş Hukuku ve SGK Uygulamaları“ydı.

Antalya The Marmara Hotel’de düzenlenen seminerde; 2017 Asgari Ücret Parametreleri, Bireysel Emeklilik Sistemi, Çalışan Annelere yönelik uygulamalar, Kıdem Tazminatı Fonu, SGK ve İŞKUR Teşvikleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Yeni Dönemi, İş Kazası ve Rapor Bildirimleri, Fazla Mesai Ödemeleri ve Yıllık İzinler gibi gündemin merkezinde yer alan önemli başlıklarda güncel bilgi paylaşımı yapıldı.