Kariyer.net merkez ofisin yanı sıra online olarak da gerçekleşen ve alanında uzman isimleri ücretsiz olarak İnsan Kaynakları uzmanları ve işverenlerle buluşturan 10.kat seminerleri bu kez Konya’daydı.

Sekiz yıldır İnsan Kaynakları uzmanları ve işverenlerle değerli eğitimci ve uzman isimleri ücretsiz olarak bir araya getiren 10.kat Seminerleri online olarak ve merkez ofiste düzenlenen seminerler dışında Anadolu şubelerinde de tüm hızıyla devam ediyor.

İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı M. Mert Nayır tarafından 19 Eylül tarihinde Konya’da verilen seminerin konu başlığı “Yeni Dönemde İş Hukuku ve SGK Uygulamaları olarak gerçekleşti.

Konya Dedeman Otel’de düzenlenen seminerde; 2017 Asgari Ücret Parametreleri, 2017 İlk Üç Aylık Prim Ertelemeleri, Bireysel Emeklilik Sistemi, Çalışan Annelere Bakıcılık Desteği, Kıdem Tazminatı Fonu, SGK ve İŞKUR Teşvikleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Yeni Dönemi, Kısmi Süreli Çalışma Uygulaması, İş Kazası ve Rapor Bildirimleri, Fazla Mesai Ödemeleri ve Yıllık İzinler gibi gündemin merkezinde yer alan önemli başlıklarda güncel bilgi paylaşımı yapıldı.