Üst düzey yöneticiler, pazarlama, satış, marka ve ürün yöneticileri, iş ağlarını genişletmek isteyen pazarlama ve satış ekipleri, İnsan Kaynakları uzmanları, kısacası pazarlama ve işveren markası trendleriyle ilgilenen tüm profesyoneller! İşveren markanızı ve pazarlama departmanınızı geleceğe taşımanıza yardımcı olacak, ufuk açıcı ve ilham verici bazı önemli etkinlikleri sizler için derledik.

Kişisel gelişim ne kadar önemliyse, şirketlerin çağın hızla değişen dinamiklerine uyum sağlayarak kendilerini geleceğe taşıması da bir o kadar önemli. Bunu sağlamanın pek çok yolu olsa da iş öncelikle yeni trendleri takip etmekten, başarılı uygulamaları adapte ederek değişime ayak uydurmaktan geçiyor. Dijital pazarlama ve işveren markasının giderek daha da önemli hale geldiği günümüzde, bu konuda kendini geliştirmeyen ve yeni trendleri yapısına adapte etmeyen şirketleri gelecekte zor günler bekliyor. Sizin için konunun farklı dallarında ünlü isimlerle bir araya gelebileceğiniz, son gündemi ve trendleri takip edebileceğiniz, her yıl düzenlenen önemli pazarlama ve işveren markası etkinliklerini listeledik.

Brandweek

Türkiye’de pazarlama ve iletişim kollarını dünyaca ünlü yaratıcı isim, fikir ve uygulamalarla buluşturmak amacıyla düzenlenen Brandweek, 2017 yılında 5. kez gerçekleşti. İlk olarak 2013 yılında düzenlenen Brandweek, sektörü büyütmek ve değer katmak vizyonuyla organize ediliyor. Bu yıl “Legends” konseptiyle Ağustos ayında gerçekleşen etkinlik biletli ve online kayıt yaptırmak gerekiyor.

https://www.brandweekistanbul.com/

People Make The Brand

İşveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını katılımcılarla paylaşmak amacıyla düzenlenen People Make The Brand Konferansı, 24 Kasım’da 5. kez iş dünyasıyla buluşacak. İşveren markası metrikleri, global işveren markalarının lokal uygulamaları, çalışan değer önermesi geliştirme süreci, sürdürülebilir işveren markası stratejileri gibi konuları ele alan konferansta iş dünyasından yerli ve yabancı önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlik biletli ve online kayıt yaptırmak gerekiyor.

http://www.peoplemakethebrand.com/tr/anasayfa/

MARKA Konferansı

Pazarlama dünyası için son derece prestijli ve eski bir etkinlik olan MARKA Konferansı, 2000 yılından bu yana düzenleniyor. Pazarlama dünyasının trendlerini belirlemek ve önemli konuşmacılar eşliğinde interaktif bir paylaşım ortamı meydana getirmek amacıyla düzenlenen etkinlik, 13-14 Aralık’ta gerçekleşecek. Etkinlik biletli ve online kayıt yaptırmak gerekiyor.

http://www.markaconference.com/

Pazarlama Zirvesi

MCT Danışmanlık ve Eventus tarafından 1999 yılından bu yana düzenlenen Pazarlama Zirvesi; birbirinden ilginç temalar, yerli ve yabancı ünlü konuşmacılar ve binlerce pazarlama profesyonelinin katılımıyla Türkiye’nin pazarlama odaklı en büyük konferanslarından biri olma özelliğini taşıyor. Etkinlik biletli ve online kayıt yaptırmak gerekiyor.

http://www.pazarlamazirvesi.com/

Uluslararası Sürdürülebilir Markalar Konferansı (Sustainable Brands)

Dünyanın en önemli 50 konferansı arasında gösterilen “Uluslararası Sürdürülebilir Markalar® Konferansı” 2017 yılı Nisan ayında Tokyo’nun hemen ardından 5. kez İstanbul’da gerçekleşti. Markaların devamlı değişen iş dünyası nedeniyle yeni yol haritalarını belirlemek ve değişimi yönetenleri bir araya getirerek markaların birbirinden ilham almasını sağlamak amacıyla düzenlenen konferansta iş dünyasından yerli ve yabancı ünlü isimler konuşmacı olarak yer alıyor.

http://events.sustainablebrands.com/sb17istanbul/tr/

Kristal Elma Festivali

Misyonunu; cesur yaratıcılığı onurlandırmak, Türkiye’de ve dünyada fark yaratan fikir önderlerinin sunduğu güçlü içerikle yaratıcı endüstrileri beslemek, networking ortamı sağlayarak yaratıcı endüstrilerin fikir alışveriş platformu olmak, etkinlik programlarıyla gençlerin ufkunu açmak ve sektör için nitelikli insan kaynağı yetiştirilmesinde pay sahibi olmak olarak tanımlayan Kristal Elma Festivali oldukça kapsamlı gerçekleşiyor. Ekim ayında gerçekleşecek festivalde Kristal Elma Ödül gecesinin yanı sıra farklı alanlarda dünyaca ünlü konuşmacılar da yer alıyor. Etkinliğe farklı kategorilerde bilet satın alınarak katılım sağlanabilir.

http://www.kristalelmafestivali.com/