Kariyer.net’in “Kariyer.net’ten Kariyer Tüyoları” semineri tüm hızıyla kampüslerde gerçekleşmeye devam ediyor. Türkiye’nin önemli üniversitelerinde, öğrencilerle kariyer yolunda önemli ipuçları paylaşmak amacıyla bir araya gelen Kariyer.net etkinlik ekibine işverenler de eşlik ediyor.

Kariyer.net, “Kariyer.net’ten Kariyer Tüyoları” semineri ile Türkiye’nin dört bir yanında her yıl binlerce öğrenciye dokunuyor. Öğrencilerle özgeçmiş hazırlama, iş arama, iş başvurusu ve mülakat sürecinde yardımcı olacak tüyolar paylaşan seminerlerde Kariyer.net üyesi firmalar da yerini alıyor.

Kariyer.net etkinlik ekibi 2016-2017 öğretim yılında 38 farklı ilde 93 üniversite ziyareti gerçekleştirdi. Bu ziyaretlerde yaklaşık 16 bin öğrenciye; kariyer yollarında yol arkadaşlığı yapmak ve iş arama süreçlerinde pratikte uygulayabilecekleri püf noktaları paylaşmak amacıyla bilgi ve deneyim aktarımı yapıldı.

kampuste2

Kariyer.net etkinlik ekibi etkinliklere Kariyer.net üyesi işverenleri de götürüyor. Etkinlik ekibiyle birlikte kampüslerde yerini alan bazı şirketler şöyle: Acıbadem, Atasun Optik, Çiçek Sepeti, Ford Otosan, Karaca, Medical Park, Renault ve Siemens…

Etkinliklerimizi incelemek için Kariyer Kampüste sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.