PİAR Danışmanlık 6 Mart 2014 Perşembe günü “Çalışan Mutluluğu” zirvesinde Türkiye’nin önde gelen markalarının İK yöneticilerini bir araya getiriyor.

calisanmutluluguic“Çalışan mutluluğu için kolları sıvadık, SENDE KATIL” sloganıyla  yola çıkan PİAR Danışmanlık bu zirveyle 2014 yılında kurumların mutlu çalışanlarıyla daha üretken bir yıl geçirmelerine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Konferans Salonu’nda gerçekleşecek zirvenin içeriği “Önce İnsan” diyerek başlayacak. Açılış konuşmasını “İnsan Kıymetleri” başlığıyla Bersay İletişim Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ali Saydam yapacak. Devamında Türkiye’nin önde gelen konuk markaları Çalışan Mutluluğu için kurumlarının çabalarını, deneyimlerini ve bu konudaki başarı hikayelerini paylaşıyor olacak.

PİAR Danışmanlık ve Patronlar Okulu Kurucusu Sibel Kaya; “Tüm İşletmeler, Etkin İşyeri olmak amaçlı kuruluyor. Etkin İşyerini; Karlı, Verimli, Çalışanını Elinde Tutan, Müşteri Memnuniyeti sağlayan olarak tanımlayabiliriz. Etkin İşyeri olabilmek için bu dört faktörün gerçekleşmesi Çalışan Mutluluğu’na bağlıdır. Bu da demek oluyor ki; daha üretken ve kurumlarına daha çok katma değer sağlayan çalışanların artması için Çalışan Mutluluğu’na odaklanıp daha çok iç müşterilerimize hizmet vermeliyiz. Bu zirvede bu hizmeti yapan markalardan iyi modeller dinleyeceğiz” diyerek zirvenin içeriğinin özenle hazırlandığını belirtti.

İletişim sponsorluğunu Kariyer.net’in üstlendiği zirve ile ilgili detaylara www.piarzirveler.com’dan ulaşılabilecek.

2008’den bu yana kurumlara eğitim danışmalığı yapan Piar Danışmanlık 2014’te de zirve çalışmalarına hızla devam etmeyi planlıyor.