Zeo Agency tarafından beşincisi düzenlenecek olan Digitalzone etkinliğinde ziyaretçileri uluslararası bir etkinlik deneyimi bekliyor. 2013 yılında ilk defa SEOzone adı ile gerçekleştirilen Digitalzone etkinliği bu yıl beşinci kez İstanbul’da düzenlenecek.

SEO alanındaki gelişmeler ve SEO odaklı bir etkinlik olarak geçtiğimiz yıllarda düzenlenen Digitalzone etkinliğinde bu yıl daha çok 360 derece dijital pazarlama konularına ağırlık verilecek. Etkinlikte yer alacak konular arasında teknik SEO, mobil, dijital pazarlama, PPC ve outbound marketing gibi konular yer alacak.

Zeo Agency tarafından düzenlenecek olan etkinlik bu yıl 20-21 Ekim tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşiyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı etkinlikte uluslararası bir etkinlik deneyimi katılımcıları bekliyor. Her yıl katılımcı listesini biraz daha genişleten ve içeriğini daha zengin hale getiren Digitalzone etkinliğinin bu yılki programında yine katılımcıları ünlü ve profesyonel isimler karşılıyor.

İki gün boyunca sayısız katılımcı

20 Ekim Cuma günü Yiğit Konur ve Judith Lewis’in açılış konuşması ile start alacak etkinlik, açılışın hemen ardından hız kesmeden MobileMoxie’den Emily Grossman’ın “Mobil Deneyimi Yeniden Tasarlamak: PWA & JS Framework’leriyle Hızınızı Katlayın” başlıklı sunumu ile devam edecek. Sektörün en büyük konferanslarından SMX’te de konuşan Kaspar Szymanski gibi ünlü isimlerin de ağırlanacağı etkinlikte, yeni nesil dijital pazarlama stratejileri ve teknikleri de masaya yatırılacak.

Ekip olarak da katılım mümkün

İki gün boyunca uluslararası bir etkinlik deneyimi elde edilebilecek bu etkinliğe katılmak için tek günlük ya da iki günlük bilet satın alınabilir. Etkinliğe ekip olarak en az iki kişiyle katılmak gerekiyor. Şirketi adına üç veya daha üzeri bir sayıda katılım göstermek isteyenler uygun kategorilerden belirtilen grup alımlarını tercih edebilir. Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşecek etkinlikte konaklama için Zeo Agency ekibine mail bırakılarak konaklama desteği ve önerisi de alınabilir.