Kariyer.net ve 4EKİP liderliğinde İK’nın farklı alanında uzman 9 blogger işbirliği ile hayata geçirilen “Dijital İK” e-kitabı yayınlandı. Kitap, İnsan Kaynakları profesyonelleri için dijital bir el kitabı niteliği taşıyor.

Dijital İnsan Kaynaklarındaki değişimi anlatan “Dijital İK” e-kitabı yayınlandı. Kariyer.net ve 4EKİP işbirliği ile 3 aylık yoğun bir çalışmanın ardından yayınlanan kitap İnsan Kaynaklarındaki dijital dönüşümü gözler önüne seriyor. 4EKİP üyeleri liderliğinde her biri kendi alanında uzman insan kaynakları profesyonellerinden oluşan ekiple hazırlandı.

E-book projesi kapsamında İK’da Dijital Dönüşüm incelenirken bloggerlardan Ahmet Eryılmaz  “Kurum kültürlerinin sürekli ölçerek yönetimi”, Ata Özdemirci “Sosyal medyada itibar yönetimi”, Ayşe Kirman “Dijital İK iç kontrol sistemleri ve bilgi güvenliğinin sağlanması”, Burçin Şoray Erdağ “Eğitimin dijitalleştirilmesi” ve “Bordrolama ve özlük işlerinin dijitalleştirilmesi”, Cengiz Çatalkaya “Dijital ortamda işveren markası”, Ezgi Feda “İç iletişim”, Gürkan Platin “Dijitalleştirebildiklerimizden misiniz?”, Mehmet Eronat “Dijital ortamda insan kaynakları için veri ve bilgi yönetimi” ve Müge Arslan ise “Dijital işe alım” konularına değindi.

Dijital İK alanında hazırlanan bu kapsamlı çalışmayı hemen okuyabilirsiniz:

kapak