Kariyer.net olarak kuruluşumuzun 20. yılını kutlarken, dijitalleşen İK süreçlerinin öncüsü olmaktan da gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olarak bu yıl 20. yılımızı kutluyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne aynı heyecanla hem iş arayanlara hem de iş verenlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Yapay zeka uygulamalarından işveren markası yönetimine kadar, işe alımın tüm süreçlerinde işverenlere destek olacak yeni çözümler sunuyoruz. İş arayanları ise aradığı işle hızla buluşturabilmek için sürekli geliştirmeler yapıyoruz.

Kariyer.net, bünyesinde 25 milyon özgeçmiş barındırıyor ve 94 binin üzerinde işletmeye hizmet veriyor. Bu nedenle hem işverenleri hem de iş arayanları aradığı personel ve işle hızla buluşturabilmek için yeniliklerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

  • İşverenlerimizin en doğru yeteneğe hızla ulaşmalarını sağlamak için modern ve kullanışlı bir aday takip sistemi olan Kariyer.net 360 ile hizmet veriyoruz. Mühendislerimizin, gelişmiş altyapımızı ve Ar-Ge kaynaklarımızı kullanarak hayata geçirdiği Kariyer.net 360’a işverenlerin hayatını kolaylaştıracak yeni fonksiyonlar eklemek üzere de her gün çalışıyoruz.
  • Şirket sayfaları uygulamasının hayata geçmesiyle şirketlerin adaylara kendilerini en iyi şekilde tanıtabilmelerine fırsat sunuyoruz.
  • Off the Record canlı yayınlarımız ve Interview Challenge mülakat simülasyonumuz ile adaylarımızla ve işverenlerimizle fayda odaklı iletişimimizi sürdürüyoruz.
  • Pozisyon sayfaları projemiz sayesinde milyonlarca kişiyi meslek seçimi öncesinde bilgilendiriyor, kariyer rotalarını en doğru şekilde çizebilmelerini sağlıyoruz.
  • Mavi yaka İK süreçlerini de İşin Olsun uygulamamızla dijitalleştirdik ve şu anda İşin Olsun uygulamamızla 2.5 milyondan fazla adaya ve 150 bini aşkın işverene hizmet veriyoruz.
  • Yakın zamanda kullanıma sunacağımız Kariyer.net Express Modülü ile de uygun aday arama fonksiyonuna hız katmayı hedefliyoruz.

Gelişen teknoloji ve dijitalleşen İK süreçleri, sürekli yenilenmeyi ve çağa ayak uydurmayı gerektiriyor. Biz de tüm Kariyer.net ekibi olarak kullanıcılarımızı en iyi deneyimle buluşturmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz; çünkü “İşimiz gücümüz iş bulmak!”