TÜSİAD tarafından düzenlenen “Dijital Türkiye Konferansı” 13 Ocak’ta online olarak gerçekleştirilecek. “Oyunun Kuralları Değil, Kendisi Değişti” sloganıyla düzenlenen konferans için siz de yerinizi ayırtın!

Kariyer.net olarak Gümüş sponsorluğunu üstlendiğimiz Dijital Türkiye Konferansı; dijital dünyanın getirdiği fırsatları ve tehditleri konuşmak, Türkiye’nin küresel rekabet gücünün, inovasyon yetkinliğinin, yarattığı katma değerin ve teknoloji ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla bu yıl ikinci kez düzenlenecek.

Kamu, iş dünyası ve Avrupa Birliği’nden üst düzey temsilcilerin Türkiye’de ve iş dünyasında dijitalleşme, bilişim ve teknoloji hakkında konuşacağı konferansta; Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal da “Yazılım Sektöründe Yetkinlik Gelişimi” başlıklı panelle yer alacak.

Alanında uzman konuşmacıların bir araya gelerek dijital dönüşüm, yazılım, e-ticaret, veri, girişimcilik, akıllı şehirler, teknoloji trendleri gibi kavramların yerel ve küresel açıdan değerlendireceği bu etkinliğe siz de davetlisiniz.

TÜSİAD YouTube kanalından canlı yayınlanacak konferansa ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.