Kariyer.net, Türkiye ekonomisine değer katan iş dünyası duayenleri ve ekonomistlerin bilgi ve tecrübelerini paylaşacağı etkinlikte katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

kobi-2

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen insan kaynakları platformu Kariyer.net, KOBİ’lere yönelik çalışmalarına devam ediyor. “Ekonomi ve İnsan Kaynakları Sohbetleri – Bursa Büyürse Türkiye Büyür” etkinliği  24 Aralık 2015 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında pek çok değerli ekonomistin katılımıyla Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda  gerçekleşecek.

Yrd. Doç. Dr. Asuman SÖNMEZ moderatörlüğünde gerçekleşecek olan ve “Bursa nasıl büyür?”, “Ekonomide krizsiz günler hayal mi?”, “Dövizde destek direnç ne ola ki!”, “Şirketimin büyümesi için patron mu olmalıyım antrenör mü?” ve “Verimlilikte ve karlılıkta kıymetli insanlarla çalışmak ne kadar önemli?” konuları etrafında çerçevelenecek olan etkinliğe konuşmacı olarak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim BURKAY, Ekonomist ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi UZUNOĞLU, Destek Menkul Değerler’den Stratejist Ahmet MERGEN, Ekonomist ve Kemerburgaz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emre ALKIN ve Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf AZOZ katılacak.

Bursa, Balıkesir, Kütahya, Bilecik, Eskişehir, Yalova, Sakarya, Kocaeli ve diğer çevre illerden izleyicilerin katılacağı etkinlikte yer almak isteyenlerin http://www.kariyer.net/kobi-ekonomi-ve-insan-kaynaklari-sohbetleri sayfasında yer alan formu doldurması yeterli. Ayrıca, katılımcılar etkinlik alanına kurulacak olan Kariyer.net standından, Kariyer.net hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını bulabilecekleri gibi Kariyer.net internet sitesinden alacakları hizmetlerde yüzde 15’e varan indirimler kazanacak.