Türkiye’nin en güçlü 50 İK liderinin ödül alacağı CHRO Summit 2016, 15 Kasım’da Swissôtel The Bosphorus Istanbul’da gerçekleşiyor.

CHROsummit

CHRO fonksiyonunun yükselen değerine dikkat çekebilmek ve CHRO kavramının önemini vurgulamak amacıyla, Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde Great Place to Work Enstitüsü’nün katkılarıyla Türkiye’nin En Etkin İnsan Kaynakları Liderleri belirleniyor. Kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile Türkiye’nin önde gelen 1000 şirketinin insan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları Kasım’da açıklanacak.

Araştırma sonucunda En Güçlü 50 CHRO Ödül Töreni, 15 Kasım’da Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenecek olan CHRO Summit 2016’da gerçekleşecek.

CHRO fonksiyonunun bugünü ve geleceğinin tartışılacağı Zirve’de, Türkiye’de faaliyet gösteren 300’ün üzerinde önemli şirketin üst düzey yöneticileri ve CHRO’ları, uzman akademisyenler, sektör danışmanları, uzman basın mensupları, İK/Yönetim alanında çalışan profesyoneller ve sektör duayenleri yerini alacak.

İnsan kaynakları yöneticilerinin gündemindeki konulara paralel olarak belirlenen oturumlarda;

Yönetim ve İcra Kurullarında İK’nın rolü

Yeteneğin yeniden tanımlanması

İş’te gelecek: Endüstri 4.0 & İK’da dijitalleşme etkisi

İşveren markasında kritik başarı faktörleri

Yetenek savaşlarında yeni dönem: Yetenek kazanımı, yetenek yönetimi, şirket bağlılığı sağlama ve yetenek geliştirme

Global düşün yerel karar ver: Global ölçekte yerel uygulamaların önemi

Motivasyon önemli: Teşvik ve takdir mekanizmalarına dair pratik uygulamalar başlıkları ele alınacak.

Zirvenin ayrıntıları www.chrosummit.com.tr adresinden takip edilebilir.