Aksa Enerji-Özlem McCann

OzlemMcCannikblogAksa Enerji Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Özlem McCann atandı. ODTÜ Ekonomi Bölümü mezunu olan McCann, çeşitli aracı kurumlarda analist olarak çalıştıktan sonra Paris ve Londra’da yatırım bankacılığı alanında görev aldı. Daha sonra HSBC Yatırım ve Eczacıbaşı Menkul Değerler’de yurt dışı satış alanında yöneticilik yapan McCann, Aksa Enerji Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

DuPont Türkiye-Bahar Buket Süren
DuPont-Turkiye-Bahar-Buket-

DuPont Türkiye Orta Doğu ve Kuzey Afrika İK Liderliği görevine Bahar Buket Süren getirildi. İstanbul Üniversitesi İşletmeBölümü’nü bitirdikten sonra yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji alanında yapan Süren, iş hayatına Marshall Boya’da başladı. Tofaş ve Miele’de İK’nın farklı alanlarında görev alan Süren, son olarak DuPont şirketinde, Türkiye ve İsrail’den sorumlu İK lideri olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Vodafone Türkiye-Rasim Karas
Vodafone-Turkiye-Rasim-Kara

Vodafone Türkiye Bilgi ve İletişim Hizmetleri Genel Müdürü Rasim Karas oldu. İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Karas, ODTÜ MBA ve Endüstri Mühendisliği master programını tamamlamasının ardından iş hayatına 1993’de Frito-Lay Gıda AŞ’de başladı. 2000’de Danonesa Tikveşli A.Ş.’de göreve başlayan Karas, Vodafone Türkiye bünyesine Temmuz 2011’de Tedarik Zinciri Direktörü olarak katıldı.