Boyner Grup, Dünya Perakende Kongresi kapsamında verilen ve sektörün en prestijli ödülü olarak kabul edilen Dünya Perakende Ödülleri’nde (World Retail Awards) “Asistanım” uygulamasıyla “Best Digital Customer Experience Initiative/En İyi Dijital Müşteri Deneyimi’’ kategorisinde birinciliği Türkiye’ye getirdi.

Boyner Grup, perakende sektöründe başarılı uygulamaların ödüllendirildiği Dünya Perakende Ödülleri’nde “Asistanım” uygulamasıyla “Best Digital Customer Experience Initiative/En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde birinci oldu. Dubai’de düzenlenen ödül töreninde ödülü Boyner Grup Omnichannel Yöneticisi Seda Çınlar aldı.

seda-cinlar

En başarılı global markalar ödüllendiriliyor

Geçtiğimiz yıl başlayan ve tüm Boyner Grup mağazalarında hayata geçirilmesi hedeflenen dijital uygulama “Asistanım” ile perakende dünyasının global markalarının yarıştığı ödüllerde birinci olan Boyner Grup, En İyi Dijital Müşteri Deneyimi kategorisi finalinde Dress in the City, El Corte Ingles, Marks&Spencer, Geant, Saudi Telecom, Singapore Telecom, Superdry ve Seymour Powell ile yarıştı.

2007’den bu yana gerçekleştirilen Dünya Perakende Ödülleri’nde bugüne kadar çeşitli kategorilerde ödül alan markalar arasında; Apple, Amazon, Vodafone, Net-a-Porter, Louis Vitton, Marks&Spencer, Macy’s, Ikea, Verizon ve Starbucks gibi önemli global markalar bulunuyor.

Türkiye’ye birincilik getiren “Asistanım” uygulaması satış danışmanlarına özel tasarlanan mobil terminaller sayesinde hem müşterilerin hem de satış danışmanlarının hayatını kolaylaştırma amacını taşıyor. Tüm mağazalardaki stokların ve ürünlerin anlık kontrol edilebildiği cihazlar sayesinde mağazalar sınırsız hale geliyor. Boyner Grup için özel olarak geliştirilen ve yüzde 100 yerli olan “Asistanım” uygulaması stok kontrolü dışında ödeme sistemi de içeriyor.

asistanim