atama
atama

denizdAtasun Optik – Deniz Durmaz
Deniz Durmaz, Atasun Optik bünyesinde İşe Alım ve Eğitim Gelişim Müdürlüğü’ne atandı. Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Durmaz, İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. İnsan Kaynakları kariyerine Deulcom International firmasında sorumlu olarak başladı. Atasun Optik’te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladığı görevini İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında rol alarak sürdürdü. Son olarak 2012 yılından bu yana İşe Alım Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

serminyTurkNet – Şermin Yılmaz
Şermin Yılmaz, TurkNet’in yeni İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. Yılmaz, ODTÜ İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nün ardından, yüksek lisansını ODTÜ Ölçme ve Değerlendirme Bölümü’nde tamamladı. Başkent Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak başladığı çalışma hayatına, Bilgi Üniversitesi’nde devam etti. Bilişim, sigorta, gayrimenkul ve turizm sektörlerinde, Bilge Adam, AIG, Remax, Kempinski gibi yerli ve çok uluslu şirketlerde eğitim, işe alma, insan gelişimi ve İnsan Kaynakları üzerine çalıştı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

calinosCalinos Holding – Hülya Yıldız
Calinos Holding’in İnsan Kaynakları Grup Müdürlüğü görevine Hülya Yıldız getirildi. Yıldız, Özen Grup’da Kurumsal Gelişim Koordinatörü, Kiler Holding’de Türkiye Eğitim Müdürü, Birlik Gıda’da İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü ve Bintaş Gıda’da İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu olan Yıldız, Fen Edebiyat Fakültesi/ Eğitim Bilimlerinden formasyon aldı. Üniversitelerde mesleki eğitim seminerleri veren Yıldız, Türkiye Perakendeciler Federasyonu/ Perder Gelişim Platformu üyesi.