atama
atama

anadolu-efesAnadolu Efes – A. Tansel Varan
A. Tansel Varan, Anadolu Efes Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak göreve başladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Varan, Viyana Üniversitesi’nde Ekonomi Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. Anadolu Grubu’na İK Uzman Yardımcısı olarak katılan Varan, grup bünyesindeki şirketlerde İK alanında Uzman Yardımcılığı, Uzman, Koordinatör Yardımcılığı ve Direktörlük görevlerini üstlendi. Doğan Holding, Zorlu Enerji ve Akkök Holding’te de İK alanında sorumluluklar alan Varan, Anadolu Sağlık Merkezi’nde İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
atasunAtasun Optik – Beste Şirin Petekçi
Atasun Optik İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Beste Şirin Petekçi getirildi. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu olan Petekçi, aynı üniversitede İK Yönetimi’nde yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına Hyatt Regency İstanbul Oteli’nde İK Departmanında başlayan Petekçi, Danone firmasında İç İletişim Uzmanı ve Hyatt Regency İstanbul Oteli’nde İK ve Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. C&A’de İK Müdürü olarak göreve başlayan Petekçi, burada tüm İK fonksiyonlarını oluşturdu. Son olarak Türkiye ile birlikte şirketin İtalya operasyonundan da sorumlu oldu ve Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

danoneDanone – Alper Köksal
Alper Köksal, Danone Sütlü Ürünler Güney Afrika Şirketi’nde Endüstriyel Direktör olarak atandı. Danone’ye Lüleburgaz Fabrika Müdürlüğü görevi ile katılan Köksal, Endüstriyel Direktörü olarak devam etti. Köksal, 2011’den bugüne dek Danone Türkiye Operasyonlar Direktörlüğü görevini sürdürdü. Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Köksal, ilk işine Unilever’da başladı. Bu şirkette sırasıyla Süreç Mühendisi, Proje Müdürü, Üretim Müdürü, İş Güvenliği ve Proje Müdürü,  Ev Bakımı Ve Kişisel Bakım Ürünleri Üretim Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı.