atama
atama

Hubert Braun, Bayer Türk’e CEO olarak atandı.

Bayer – Hubert Braun

Hubert Braun, Bayer Türk’e CEO olarak atandı. Üniversitede işletme eğitimi gören ve kariyerine finans sektöründe başlayan Braun, Schering Rusya ve Meksika ofislerinde CFO olarak yöneticilik yaptı. Braun, Schering’in Bayer tarafından satın alınmasından itibaren Bayer Meksika’da CFO olarak görevini sürdürdü. Braun, Bayer Türk bünyesinde CEO’luğun yanı sıra CFO sorumluluklarını da üstlenecek.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Tolga Ertam, Kliksa’nın Operasyon Direktörlüğü görevine getirildi.

Kliksa – Tolga Ertam

Tolga Ertam, Kliksa’nın Operasyon Direktörlüğü görevine getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ertam, Arçelik’te Montaj Hattı Mühendisi olarak profesyonel kariyerine başladı. Ardından DHL’de Operasyon Yöneticisi, Operasyon Geliştirme Müdürü, Tedarik Zinciri Projeler Müdürü ve Proje Optimizasyon Müdürü olarak görev yaptı. Best Buy’da Tedarik Zinciri Direktörü olarak çalışan Ertam, HAVI Lojistik’e geçerek sırasıyla İş Geliştirme Direktörlüğü ve Operasyon Direktörlüğü görevlerini yürüttü.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ayşegül Çekiç, TP Vision'un Hollanda ofisinde Avrupa ve Rusya Bölgesel Ürün Müdürü olarak görev yapacak.

TP Vision – Ayşegül Çekiç

TP Vision’da Pazarlama Müdürü görevini yürüten Ayşegül Çekiç, artık şirketin Hollanda ofisinde Avrupa ve Rusya Bölgesel Ürün Müdürü olarak görev yapacak. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Çekiç, Philips Türkiye’de iş hayatına atıldı. Çekiç, Aydınlatma Ürünleri Bölümü’nde çeşitli satış ve pazarlama görevlerinde bulunduktan sonra Philips Tüketici Elektroniği departmanında TV Pazarlama Müdürlüğü yaptı.