atama
atama

GE GE – Yelda Ulu Colin
General Electric Türkiye Sağlık bölümünün Genel Müdürlüğü görevine Yelda Ulu Colin getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Colin, Siemens Sağlık Türkiye’de 18 yılı aşkın süre Müşteri Yöneticisi, Bölge Satış Yöneticisi, Satış Bölümü Başkanı ve Türkiye’deki kamu-özel iş ortaklığı (PPP) çalışmalarından sorumlu Entegre Çözümler Birimi Yöneticisi olarak üst düzey yönetim pozisyonlarda görev yaptı. Geçen yıl GE Sağlık Tanısal Görüntüleme iş kolunun Türkiye ve Orta Asya Tanısal Görüntüleme Genel Müdürü olarak GE’ye katılan Colin, GE Sağlık’ın Türkiye’deki iş stratejisinin yönetimi ve uygulamalarından sorumlu olacak.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

pfizerPfizer – Devrim Çavuşoğlu
Devrim Çavuşoğlu, Pfizer Türkiye Teknik Genel Müdürü oldu. İstanbul TEknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Çavuşoğlu, University of Missouri-Rolla’da Mühendislik Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 2001 yılında Üretim Planlama ve Stok Kontrol Uzmanı olarak Pfizer’de çalışmaya başlayan Çavuşoğlu, Pfizer Global Tedarik (PGS) Divizyonu içinde 13 yıldır farklı pozisyonlarda görev aldı. Çavuşoğlu son olarak Pfizer New York’da Gelişen Pazarlar Operasyon Koordinatörlüğü ve Türkiye’de İş Geliştirme Müdürü görevlerinde bulundu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

bereketBereket Döner – Muammer Ali Özdil
Bereket Döner’in Türkiye Satış Müdürlüğü’ne Muammer Ali Özdil atandı. Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Özdil, kariyerine satış yöneticisi olarak Aycell’de başladı. Özdil, sırasıyla Avea’da Satış Yöneticisi, Turkuaz Petrol’de Akdeniz Bölge Müdürü ve TTNet’de Batı Türkiye Satış Müdürü olarak görev aldı. Muammer Ali Özdil yılbaşında Bereket Döner ekibine katılmıştı.