atama
atama

elifelkinAbdi İbrahim Elif Elkin

Abdi İbrahim İş Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdüren Elif Elkin, İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. Elif Elkin, Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde kimya eğitimini tamamladı. Elkin, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans yaptı ve profesyonel kariyerine Dışbank’ta Proje Yönetimi Bölümü’nde başladı. 2001 yılında Deva İlaç bünyesinde Ürün Müdürü olarak ilaç sektörüne adım attı. Elkin, bugün Eastpharma yapısı altında olan Deva İlaç’ta çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra Saba İlaç’ın da Eastpharma Grubu’na dahil olması ile birlikte 2007 yılında Genel Müdür olarak atandı. 2009 yılında Abdi İbrahim ailesine katılan Elkin, 3 yıl süren Satış&Pazarlama Bölüm Müdürlüğü görevi sonrasında 2012 yılından itibaren İş Geliştirme Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::mikewestonCisco Mike Weston

Cisco, Mike Weston’ın Orta Doğu ve Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Weston, Cisco’nun Gelişmekte Olan Bölgeler Kıdemli Başkan Yardımcısı Duncan Mitchell’a bağlı olarak çalışacak ve Türkiye ile birlikte Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Körfez Bölgesi ve Doğu Akdeniz ülkelerindeki faaliyetlerden sorumlu olacak. Cisco’nun stratejik partneri IBM’de 14 yılı aşkın süre ile hizmet veren ve firmanın yazılım grubunda da çeşitli görevler üstlenen Weston, 2007 itibariyle Başkan Yardımcılığına, yakın zamanda ise Küresel Teknik Servisler biriminin Küresel Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcılığına getirildi. IBM’den önce Birleşik Krallık’ta büyük bir finans kurumunun Veri Merkezi’nde yöneticilik yapan ve ardından CA’de yazılım satışında görev alan Weston, kariyerine İngiliz futbol takımı Coventry City’de profesyonel futbol oyuncusu olarak başlamıştı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::idilturkmenogluBoyner Holding İdil Türkmenoğlu

İdil Türkmenoğlu, Boyner Holding Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. İnsan Kaynakları, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve İletişim’den sorumlu olacak. Boğaziçi İşletme Bölümü’nden mezun olan Türkmenoğlu, Garanti Bankası, Garanti Sigorta, Humanitas ve NTV Yayın Grubu’nda İK, Eğitim ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Bank of America’da iş üzerinde eğitim gördü ve Wharton’da Stratejik İK sertifikasını aldı. Boyner Grubu’na 2001’de Benkar’la geçti. Daha sonra Beymen’in İK ve Eğitim Müdürlüğü’nü üstlendi. Türkmenoğlu, aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji lisansüstü çalışmasını tamamladı, sırasıyla İstanbul, Yeditepe ve Koç Üniversitelerinde ders verdi. Türkmenoğlu, 2011 sonundan itibaren Boyner Holding İK ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapıyordu.