atama
atama

aylakurtulus

Amgen – Ayla Kurtuluş

Amgen Türkiye ve Mustafa Nevzat İlaç Sanayii’nin Teknik Operasyonlar Direktörlüğü’ne Ayla Kurtuluş atandı. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan Kurtuluş, profesyonel iş hayatına Novartis’te Üretim ve Ambalajlama Müdürü olarak başladı. Bristol Myers Squibb’de Kıdemli Üretim Müdürü olarak görev yapan Kurtuluş, Sandoz İlaç’ta ise Ürün Transfer Müdürü, Tedarik Zinciri Operasyonları Direktörü, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi’nden Sorumlu Tedarik Zinciri Direktörü, Latin Amerika-Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölgesi Teknik Operasyonlar Departmanı’nda Operasyon Müdürü sorumluluklarını üstlendi.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

burakgunduzGenerali Sigorta – Burak Gündüz

Generali Sigorta 7/24 Sigorta Danışmanlığı Merkezi’nin yeni müdürü Burak Gündüz oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Gündüz, iş hayatına Sagbim Bilgisayar Hizmetleri’nde başladı. Sistem Analisti olarak edindiği tecrübeyi sigorta sektörüne girerek Başak Hayat Sigorta’da ve ardından Ankara Sigorta’da sürdürdü. TEB Sigorta’da IT Müdür Yardımcılığı görevini iki yıl yapan Gündüz, TEB’de Pazarlama Müdür Yardımcılığı’na yükseldi.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

pelinyelkenciogluSensormatic – Pelin Yelkencioğlu

Sensormatic Güvenlik Hizmetleri’nin Pazarlama Organizasyonundan Sorumlu CMO görevine Pelin Yelkencioğlu getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü mezunu olan Yelkencioğlu lisans eğitimi sonrası Illinois Üniversitesi’nde İşletme MBA’ini tamamladı. İş hayatına Xerox’da İş Servisleri Satış Uzmanı olarak başlayan Yelkencioğlu, Xerox İsrail’de Satış ve Pazarlama Müdürü, Xerox Avrasya’da İş Geliştirme Müdürü, Satış Müdürlüğü, Satış Direktörlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Yelkencioğlu son olarak TNB KEB’de Pazarlama Direktörlüğü yapıyordu.