atama
atama

aytekin-yildiz

Bel Türkiye – Aytekin Yıldız

Bel Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Aytekin Yıldız atandı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Yıldız, kariyerine Sabacı Holding-Danone ortaklığında başladı. Sırasıyla Hazine Uzmanı, Bütçe Kontrolörü ve İş Süreçleri Yeniden Yapılandırma Proje Müdürü olarak görev alan Yıldız, Danone Fransa merkez ofise transfer olarak 30 ülkeden sorumlu Finansal Planlama ve Analiz Müdürü, Global Ar-Ge Finans Müdürü, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Finans Grup Müdürü  pozisyonlarında çalıştı. Fransa’da Bel Grup merkez ofisine geçerek Finansal Planlama ve Kontrolden Sorumlu Direktör olarak görev almaya başlayan Yıldız, Bel Türkiye’de CFO olarak  finansın yanı sıra İnsan Kaynakları, Bilgi Sistemleri ve Satınalma fonksiyonlarını da yönetti.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

koray-kepenekSamsung Electronics – Koray Kepenek

Koray Kepenek, Ağ Teknolojileri Direktörü olarak Samsung Electronics Türkiye’de göreve başladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Kepenek, York Üniversitesi’nde ise Finans ve Pazarlama yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kepenek, Nokia Siemens Networks’te Turkcell Müşteri Ekibi Lideri, Accenture’da Türkiye ve Azerbaycan Mobil Ağlar Kıdemli Müdürü olarak görev yaptı. TeliaSonera’da Azercell Satış Direktörlüğü görevinde de bulunan Kepenek, daha sonra Kurumsal Çözümler Direktörlüğü’nü üstlendi.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

murat-karakasTowers Watson – Murat Karakaş

Murat Karakaş, Towers Watson Türkiye’de İnsan Kaynakları Danışmanlığı ekibine katıldı. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Karakaş, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans derecesini aldı. İş hayatında T-Systems Turkey, Probil, Agito Software gibi firmalarda İnsan Kaynakları, iş geliştirme, kalite ve mali işler konularında hizmet veren Karakaş, Towers Watson Türkiye ekibine katılmadan önce yaklaşık dokuz yıl çalıştığı PwC bünyesinde İnsan Kaynakları Danışmanlığı bölümünde görev yapıyordu.