atama
atama

PETGAZ – Cem Önce

Cem ÖncePetgaz Genel Müdürü Cem Önce oldu. ODTÜ İktisat Bölümü’nden mezun olan Önce, profesyonel iş hayatına Mobil Oil’da başladı. Finans ve dahili kontrolörlük bölümlerindeki tecrübelerinden sonra BP ve Mobil Oil’in birleşmesiyle beraber BP dahili kontrolörü olarak görevini sürdüren Önce, daha sonra BP Gaz bünyesine katıldı. Önce, sırasıyla finansal kontrolörlük, Otogaz satış koordinatörlüğü, Dökme & Otogaz bölge satış koordinatörlüğü, Otogaz satış müdürlüğü, performans planlama & strateji müdürlüğü ve pazarlama ve satış operasyonları müdürlüğü gibi önemli görevlerde bulundu.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Vodafone Türkiye – Gökhan Öğüt

Gökhan ÖğütGökhan Öğüt, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı oldu. Vodafone Türkiye pazarlamadan sorumlu icra kurulu başkan yardımcısı olarak görevine başlayan Öğüt, daha sonra bireysel iş biriminden sorumlu icra kurulu başkan yardımcılığı görevini üstlendi. Öğüt, Danone Grubu bünyesinde Türkiye ve Fransa genel merkez ofislerinde çeşitli yerel ve global görevlerini üstlendi, Nutricia Medikal Beslenme Şirketi’nin Türkiye genel müdürlüğü görevini yürüttü. ABD ve Türkiye’de Procter & Gamble bünyesinde pazarlama kariyeri yapan Öğüt, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü ve Chicago’da Illinois Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

VIALAND – Tolga Alişoğlu

Tolga Alişoğlu

VIALAND Genel Müdürü görevine Tolga Alişoğlu getirildi. Medya ve eğlence sektöründe birçok işte görev alan Alişoğlu, son olarak Skyturk 360 televizyonu genel müdürlüğü görevini yürütüyordu. Alişoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nde lisans eğitiminin ardından Yeditepe Üniversitesi’nde İngilizce İşletme yüksek lisansıyla yine Yeditepe Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi yüksek lisansı yaptı.