Trenkwalder – Ülkem Özkan

Trenkwalder-ulkemozkanTrenkwalder Grup Yönetim Hizmetleri A.Ş’nin Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Ülkem Özkan oldu. İş hayatına Unilever Türkiye’de başlayan Özkan, Unilever bünyesinde farklı departmanlardaki görevlerinin ardından, Youtholding ve CCC Türkiye gibi uluslararası şirketlerin İK müdürlüğü görevlerini üstlendi. Harvard Business School’un da dahil olduğu birden fazla uluslararası projede aktif rol alarak “Sosyal Medya ve İK” ile “İşveren Markası” üzerine yapılan çalışmaları yönetti. Özkan, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans, London Metropolitan University’de ise Uluslararası İşletme alanında master yaptı.

………………………………………………………………………………………………………..

Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri – Arzu Tuncer

Bantas-ArzutuncerBantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş’nin yeni İnsan Kaynakları Müdürü Arzu Tuncer oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Tuncer, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Kariyerine 2003 yılında Ford Otosan A.Ş’ de Planlama Mühendisi olarak başlayan Tuncer, 2011 – 2016 yılları arasında Çolakoğlu Metalurji A.Ş’ de sırasıyla İK Uzmanı, İK ve Organizasyonel Gelişim Yöneticisi pozisyonlarında görev aldı.

 

………………………………………………………………………………………………………..

Ebebek Özlem Halıcı

Ebebek-ozlemhaliciÖzlem Halıcı, Ebebek Genel Müdürlüğü’nde İnsan Kaynakları Direktörü olarak göreve başladı. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans, İngilizce İnsan Kaynakları Yönetimi’nde de yüksek lisans eğitimini tamamlayan Halıcı, Marshall Boya’da İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri  Sorumlusu, Nuance Duty Free’de İK Sorumlusu, Levent Kimya Sanayi A.Ş’de İK ve İdari İşler Müdürü olarak çalıştı. Tui Travel Plc Türkiye’de İK ve Kurumsal İletişim Müdürü, Kırcılar-Mondial Leather&Fur’de İKve Pazarlamadan Sorumlu Yürütme Kurulu Üyesi olan Halıcı son olarak Halıcı Solutions’da Kurucu ve Danışman olarak görev yaptı.