Orfin Finansman A.Ş. – Gaspar Jose Pinto Martins Rodrigues

gasparjosepintomartinsrodriOrfin Finansman A.Ş. Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CFO) görevine Gaspar Jose Pinto Martins Rodrigues atandı. Portekiz Instituto Superior da Economia e Gestao da Universidade Technica de Lisboa’dan mezun olduktan sonra 1998’de RCI Banque Portekiz’de göreve başlayan Rodrigues sırasıyla Meksika, Polonya ve Brezilya’da finans alanında çeşitli üst düzey görevlerde bulundu. Rodrigues Türkiye’de göreve başlamadan önce İspanya’da İberya’dan Sorumlu Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Nevada Elektronik  – Burak Kocabal

burakkocabalikblogNevada Elektronik Ankara Bölge Müdürlüğü görevine Burak Kocabal getirildi. Lisans eğitimine 2003’te Ankara Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’nde başlayan Kocabal, 2013 yılı itibariyle İngiltere’de King’s College London’da yüksek lisansını tamamladı. Kocabal, iş hayatına Emniyet Genel Müdürlüğü’nde mühendis komiser olarak başladıktan sonra aynı kurumda ülke genelinde telsiz sistemleri geliştirme projeleri sorumlusu olarak kariyerini devam etti.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Autoliv Cankor – Özgür  Doğan Özdoğru

ozgurdoganozdogruikblogAutoliv Türkiye Ülke Mali İşler Müdürü olarak görev yapan Özgür Doğan Özdoğru görevine ek olarak Autoliv Türkiye Genel Müdürlüğü görevine  atandı. Boğaziçi Üniversitesi  İnşaat    Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Özdoğru, Marmara Üniversitesi’nde Bankacılık Bölümü’nde yüksek lisans  yaptı. Kariyerine   Kibar Holding’te başlayan Özdoğru,  Kent Gıda, Kraft  Foods gibi firmalarda  üst düzey görevlerde bulundu. Özdoğru Autoliv öncesinde ise Mondi Tire Kutsan‘da Finans Direktörü olarak çalıştı.