Arlight Aydınlatma A.Ş. – Saltuk Erdemli

saltukerdemliikblogArlight Aydınlatma A.Ş’nin Genel Müdürü Saltuk Erdemli oldu. ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Chicago Illinois Üniversitesi Finans ve Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisans yapan Erdemli, iş hayatına TMA Mühendislik’te başladı. Erdemli, sırasıyla Hazine Müsteşarlığı’nda, Ereğli Gemi’de ve BVS Bülbüloğlu Vinç’te görev aldı. Nisan 2016’da Arlight Aydınlatma firmasına geçen Erdemli, genel müdür olarak çalışmalarını sürdürecek.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Burgan Bank – Mehmet Yalçın

mehmetyalcinikblogBurgan Bank Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mehmet Yalçın atandı. İTÜ İşletme Mühendisliği’nden mezun olan Yalçın, Andersen’de çalışma hayatına başladı. Denetim Asistanı olarak girdiği Andersen’den 2002 yılında Denetim Müdürü olarak ayrılan Yalçın, kariyerine BankPozitif’te CFO olarak devam etti. 2014 yılından bu yana aynı kurumda Kurumsal Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Pfizer – Müşfik Karadoğan

musfikkaradoganikblogPfizer Avrupa Bölge Lideri görevine Müşfik Karadoğan atandı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Karadoğan, 1998’de çalışmaya başladığı Pfizer’de İK’dan satış ve stratejiye, ürün yönetiminden pazarlamaya ve Sırbistan ülke yönetimine kadar birçok farklı görevde bulundu. Karadoğan son olarak Pfizer’de Doğu Avrupa Bölgesi Operasyonlar Direktörlüğü ve Doğu Avrupa Bölge Liderliği görevini üstlendi.