atama
atama

asimkibarKibar Holding – Asım Kibar

Asım Kibar, Kibar Grubu bünyesindeki işine Kibar Holding Kurucusu ve Onursal Başkanı olarak devam edecek. Kibar, kariyerine Türkiye’nin ilk jean kumaş üreticisi olan Orta Anadolu Mensucat Fabrikası’nda başladı ve bu şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürüttü. 1970 yılında aile şirketini kuran Asım Kibar, günümüzde toplam 20 şirketi bünyesinde bulunduran Kibar Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev aldı. Kibar, Erciyes Üniversitesi Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi’ni kurdu ve kendisine Erciyes Üniversitesi tarafından ‘Fahri Doktora’ unvanı verildi.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

toyganpulatAvon – Toygan Pulat

AVON’un Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Toygan Pulat atandı. ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu olan Pulat, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı ve ardından Kanada McMaster Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Bölümü’nde Öğretim ve Araştırma Asistanlığı yaptı. Eli Lilly & Company, Carlsberg  ve Vodafone bünyesinde İnsan Kaynakları alanında çeşitli sorumluluklar üstlenen Pulat, Ağustos 2012 tarihinden bu yana AVON Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

sarperevrenING Emeklilik – Sarper Evren

ING Emeklilik’e Yeniden Yapılanma ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Sarper Evren, Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü mezunu. Evren kariyerine 1994 yılında Oyak Sigorta AŞ’de Uzman Yardımcısı olarak başladı ve iki yıl boyunca da uzman olarak görev aldı. 2003 yılında ING Emeklilik’te Pazarlama Grup Müdürü olarak göreve başlayan Evren, 2012 yılına kadar Mali İşler ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürdü. Son olarak 2012 yılında yönetim kurulu üyesi olarak seçildi ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.