BP Türkiye-Mick Stump

mickstumpikblogBP Türkiye’nin yeni Ülke Başkanı Mick Stump oldu. BP’ye 1981 yılında katılan Stump, kariyeri boyunca Arama ve Üretim iş kolunda ABD, İngiltere, Mısır, BAE, Venezuela ve Ekvator gibi farklı ülkelerde birçok üst düzey görevi üstlendi. Stump, son olarak 2013 yılından beri BP’nin Arama ve Üretim iş kolunda global karasal operasyonlardan sorumlu Başkan Yardımcısı (VP Operations) görevini yürütüyordu.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Milliyetemlak.com-Müge Seymen

mugeseymenikblogMilliyetemlak.com’un yeni Genel Müdürü Müge Seymen oldu. Boğaziçi Üniversitesi Yöneticilik Bölümü’nden mezun olan Seymen, 20012006 yılları arasında Turizmdekariyer.com’u yönetti. Ardından Sahibinden.com’da Genel Müdürlük olarak görev alan Seymen, sırasıyla Allegro Group / Naspers’da Ülke Müdürü, Evoria.com’da Genel Müdür, Ziylan Group’ta Eticaret Direktörü, Vakko’da Omni Kanallar ve E-ticaret Direktörü olarak görev aldı.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Eroğlu Holding- Dilek Özdemir

dilekozdemirikblogDilek Özdemir, Eroğlu Holding Gayrimenkul Satış Grup Müdürü görevine getirildi. Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Özdemir, Matsan İlaç & Pharmacel Aerosol Ltd. Şti’de başladığı kariyerine satış alanında birçok farklı pozisyonda devam etti. Özdemir, son olarak Dumankaya İnşaat’ta ve DKY İnşaat bünyesinde Satış Müdürü olarak görev aldı.