Euler Hermes Türkiye-Selda Özgen Çevik
seldaozgenikblogSelda Özgen Çevik, Euler Hermes Türkiye Risk, Hasar ve Tahsilattan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Çevik, çalışma hayatına PricewaterhouseCoopers’da (PwC), Denetim Asistanı olarak başladı. Çevik, Euler Hermes’e katılmadan önce sırasıyla Akbank’ta ve HSBC Bank’ta üst düzey görevlerde bulundu.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Global Liman İşletmeleri-Emre Sayın

emresayınikblog Global Liman İşletmeleri’nin yeni CEO’su Emre Sayın oldu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Sayın, yüksek lisansını Rutgers ve Princeton üniversitelerinde Sistem Mühendisliği alanında tamamladı. Kariyerine Merrill Lynch, Princeton’da Yönetim Uzmanı olarak başlayan Sayın, sırasıyla Unilever, Microsoft, Kodak, Evyap, Turkcell, Vimpelcom ve Verizon’da görev aldı.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Aybey Elektronik-Mehmet Özdemir

mehmetozdemirikblogAybey Elektronik İnsan Kaynakları Müdürü Mehmet Özdemir oldu. Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Özdemir, kariyerine Kayı Grup’ta İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak başladı. Çalışma hayatı boyunca İK alanında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Özdemir, son olarak Mapa Makine bünyesinde İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak görev aldı.