Akçansa-Serkan Yorulmazlar

serkanyorulmazlarikblogAkçansa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Serkan Yorulmazlar atandı. Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Bölümü’nden mezun olan Yorulmazlar, sırasıyla PricewaterhouseCoopers, Akçansa, Cadbury Schweppes Kent, Coca-Cola ve Ergo Sigorta’da İK alanında birçok farklı pozisyonda çalıştı. Yorulmazlar, Şubat 2012’den bu yana Akçansa’da Ücret Yönetimi ve Çalışma İlişkilerinden Sorumlu İK Müdürü olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Açık Kart-Murat Kibaroğulları

muratkibarogullarıikblogMurat Kibaroğulları, Açık Kart’ın Genel Müdürü oldu. University of London Birkbeck College’de ekonomi ve finans; Guildhall University’de bankacılık eğitimleri alan Kibaroğulları, Ak Ödeme Sistemleri AŞ’de iş hayatına başladı. Kısa süre sonra Akbank’da görev alan Kibaroğulları, Vakıflar Bankası Kredi Kartları Başkanlığı bünyesinde de önemli görevler üstlendi.  Kibaroğulları sonrasında Aktif Yatırım Bankası’nda ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nda önemli görevler üstlendi.

…………………………………………………………………………………………………………………….

KidZania İstanbul-Ebru Timur

ebrutimurikblogKidZania İstanbul’un Genel Müdürlük görevine Ebru Timur getirildi. İstanbul Üniversitesi’nde ve Anadolu Üniversitesi’nde eğitim alan Timur, Sheffield Üniversitesi Executive MBA programını, Bournemouth Business School’da MBA Sertifika Programı’nı, New York State Üniversite’sinde de Yönetim ve İş İdaresi sertifika programını tamamladı. Profesyonel iş hayatına Halk Sigorta’da Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı olarak başlayan Timur, önce Doğan Burda Dergi Grubu’nda, sonrasında ise Ülker Grubu’nda çeşitli pozisyonlarda görev aldı.