Mikropor Filtre A.Ş.-Burcu Tuncer

burcutuncerikblogMikropor Filtre A.Ş. İK Müdürlüğü görevine Burcu Tuncer getirildi. Hacettepe Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Tuncer, yüksek lisansını ODTÜ’de Eğitimde İnsan Kaynaklarını Geliştirme alanında yaptı. AvivaSa ve Turkcell İletişim Hizmetleri’nde satış ve müşteri ilişkileri departmanlarında görev alan Tuncer, sırasıyla Kuruçayırlı Şirketler Grubu, KBB Özel Sağlık Hizmetleri ve Durukan Şekerleme’de İK Müdürü olarak çalıştı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Odeabank-Gökhan Sun

gokkhansunikblogGökhan Sun, Odeabank Kobi Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Bilkent Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Sun, yüksek lisansını Bilgi Üniversitesi İş Hukuku alanında tamamladı. Sun, iş hayatına Yapı Kredi Bankası’nda Ürün Müdürü olarak başladı. Sırasıyla Birleşik Türk Körfez Bankası, Dışbank Nederland, Ak Emeklilik ve Denizbank’ta görev alan Sun, son olarak Odeabank Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Atasun Optik-Fatma Koçak

fatmakocakikblogAtasun Optik’in Tedarik Zinciri Direktörlüğü’ne Fatma Koçak getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Koçak, iş hayatına Diversey Pazarlama ve Ürün Yönetimi departmanında başladı. 2006 yılında C&A’ya geçen Koçak, burada sırasıyla Kategori Müdür Yardımcısı, Bayan Bölümü Kategori Müdürü ve Pazarlama Direktörü görevlerini yürüttü.