Mutlu Akü – Arif Özutku

arifozutkuikblogArif Özutku, Mutlu Akü İK Direktörlüğü görevine atandı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Özutku, iş hayatına Feka Mimarlık’ta başladı. Özutku, sonrasında sırasıyla Interlink, Teklas Kauçuk, Cannovate Grup, RMK Marine, Aisin Otomotiv ve British American Tobacco’da görev aldı.…………………………………………………………………………………………………………….

 

İstanbul Deniz Otobüsleri – Hande Ergünlü

handeergunluikblogİstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) Kurumsal İletişim Müdürlüğü’ne Hande Ergünlü getirildi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Ergünlü, Sabah ve Hürriyet gazetelerinde muhabirlik ve editörlük görevlerinde bulundu. CNR Fuarcılık’ta Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak çalışan Ergünlü, DHL Express’te Kurumsal İletişim Yöneticisi ve Kurumsal İletişim Müdürü ve Akbank’ta ise Basın İlişkileri, İtibar ve İç İletişim Yöneticisi olarak çalıştı.

…………………………………………………………………………………………………………….

CMC – Yalkın Avcı

yalkınavcıikblogYalkın Avcı, CMC İletişim ve Çağrı Merkezi Hizmetleri A.Ş’nin CFO’su olarak atandı. ODTÜ İktisat Bölümü’nden mezun olan Avcı, iş hayatına PriceWaterhouseCoopers’da başladı. Avcı, Groupon’da sırasıyla Ortadoğu, Gelişen Pazarlar ve Orta Avrupa Bölgelerinden Sorumlu Üst Düzey Finans Yöneticisi olarak çalıştı. Avcı, CMC’ye katılmadan önce ise Groupon Goods iş biriminin tüm Avrupa Finans Operasyonlarından Sorumlu Bölge Finans Direktörü olarak görev yaptı.