atama
atama

senaertenMondelez International – Sena Erten
Sena Erten, Mondelēz International İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı. Doğuş Grubu’ndaki deneyimin ardından Nortel Networks’de, farklı roller üstlendi. Nortel Networks’de son olarak Küresel Operasyonlar Bölümünde EMEA Bölgesi İnsan Kaynakları İş Ortağı görevinde bulunan Erten, 2009 yılında British American Tobacco’ya katılarak Ticari Fonksiyonlar İnsan Kaynakları İş Ortağı rolüyle birlikte Organizasyon Etkinliği konularından da sorumlu oldu. Erten son olarak Biofarma İlaç’ta İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

sebnem-ozder-arikanBosch – Şebnem Özder Arikan
Şebnem Özder Arikan,  Bosch Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Bölge Direktörlüğü görevine getirildi. 1994 yılından bu yana, Bosch Grubu bünyesinde çeşitli iş kollarında ve pozisyonlarda görev alan Şebnem Özder Arikan, Bosch Termoteknik işkolunda Satış ve Pazarlama Yöneticisi, Bosch Araç Multimedya Grup Ürün Müdürü ve sonrasında yine aynı işkolunda Ticari Pazarlama Müdürü, ve Bosch Türkiye Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Ülke Müdürü olarak görev yaptı. Arikan,  Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

oget-kantarciGittiGidiyor.com – Öget Kantarcı
GittiGidiyor.com’da Satış Direktörlüğü görevine Öget Kantarcı atandı. Koç Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Kantarcı, iş hayatına 2000 yılında Peugeot Otomotiv’de Filo Satış Danışmanı olarak başladı. Turkcell’de Kurumsal Satış Müdürlüğü yaptıktan sonra e-ticaret sektörüne estore.com.tr’de Satış ve Operasyon Müdürü olarak adım attı. Öget Kantarcı, 2009 yılından bu yana Otto Group bünyesinde Limango, Arabulvar ve OGLI markalarının Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.