BATFaruk Yener

faruk
Faruk Yener, globalde BAT Yeni Nesil Ürünler Ekibi’ne THP/Hibrit Kategori Direktörü olarak atandı. BAT Türkiye’ye 2002 yılında Ticari Pazarlama, Satış ve Dağıtım Bölge Müdürü olarak katılan Faruk Yener, Mayıs 2010’da Japonya Marka Pazarlama Direktörü olarak görevlendirildi ve sonrasında Ağustos 2012’de BAT Türkiye’ye atanan ilk Türk Pazarlama Direktörü oldu. Yener, son olarak  Kuzey Afrika Bölge Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Bakırküre Architects – Dr. Çiğdem Gözkaman

cigdem-gozkaman
Dr. Çiğdem Gözkaman, Bakırküre Mimarlık’ın İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne atandı. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra İ.T.Ü Fen Bilimleri Enstitüsü Metalurji ve Malzeme Müh. Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans, ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde doktorasını tamamladı. İş hayatına Nasaş’ta başlayan Gözkaman; Erksan Holding, Esteworld, Yeşil Holding gibi firmalarda üst düzey yöneticilik yaptı. Gözkaman, son olarak Dünyagöz Hastaneler Grubunda İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Ashfield Türkiye – Burak Natal

burak-natal
Burak Natal, Ashfield Türkiye’ye İş Geliştirme Müdürü olarak atandı. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan Burak Natal, 2005 yılında Roche Müstahzarları A.Ş.’de Satış Asistanı olarak başladığı sektör hayatına aynı şirkette Pazar Araştırmaları, Saha Etkinliği ve İş Geliştirme fonksiyonlarında uzman ve yönetici olarak görevler alarak devam etti. Natal, son iki yıldır yurt dışında, Balkan Bölge Fiyatlandırma ve Stratejik Planlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.