Haftanın atama haberleri

0

Borusan Holding – Nursel Ölmez Ateş

Borusan Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı görevine Nursel Ölmez Ateş getirildi. İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ateş, profesyonel kariyerine 1995 yılında Migros’ta başladı. Koç Topluluğu’nun farklı şirketlerinde 23 yıl çalışan Ateş, İK fonksiyonunda çeşitli üst düzey görevler yaptı. Ateş, son dokuz yıldır Ford Otosan’da İK’dan sorumlu üst düzey yönetici olarak görev yapıyordu.

DENAR Proje Geliştirme – Hünkar Çağıl Türkyılmaz

hunkar_cagil_turkyilmaz

DENAR Proje Geliştirme ve Yatırım’ın Genel Müdür Yardımcılığı’na Hünkar Çağıl Türkyılmaz getirildi. Türkyılmaz çalışma hayatına 2009 yılında Finansbank’ta başladı. 2012 yılında Denizbank Ticari Bankacılık Bölge Şefliği görevine adım atan Türkyılmaz, 2014 yılında Anadolubank’ta Leasing Marmara Bölge Müdürlüğü , 2015 yılında ise Mektebim Okulları Finans Müdürlüğü pozisyonlarında çalıştı. Mektebim Okullarının kurulması ve büyümesinde stratejik rol oynadı. 2018 yılı itibariyle DENAR Şirketler Grubu Ailesine atanan Türkyılmaz, grup bünyesinde yer alan DENAR Proje Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Genel Müdür Yardımcılığı sorumluluğunu aldı.

Astranova Tarım ve Astrachem Tarım – Derya Özcan

RESİM_150x150

Astranova Tarım ve Astrachem Tarım şirketlerinin Genel Müdürlüğü’ne Derya Özcan getirildi. 2013 yılından bu yana Astranova’nın yapılanmasında önemli roller üstlenen Özcan, Astranova Tarım’da Mali İşler Müdürü rolünün ardından son 4 yıldır şirketin Mali ve İdari işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütüyordu. Özcan, aynı zamanda 2018 yılında yapılan DEİK İş Konseyi Genel Kurul seçimlerinde, Türkiye-Suudi Arabistan ve  Türkiye-Birleşik Arap Emirlikleri İş Konseyi Yürütme kuruluna üye olarak seçildi.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!