Form – Alev Eroğlu

Form’un Grup Pazarlama Müdürü pozisyonuna Alev Eroğlu getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Alev Eroğlu, aynı yıl Seta Tıbbi Cihazlar’da Pazarlama Asistanı olarak profesyonel iş yaşamına başladı. Paşabahçe A.Ş’de Pazar Araştırma Uzmanı, Ege Seramik’de Ticari Pazarlama Yöneticisi görevlerini üstlenen Eroğlu,  daha sonra Ferroli A.Ş’de Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.  Son olarak Emsa Jeneratör’de Pazarlama Müdürlüğü’nü üstlenen evli ve bir oğlu olan Eroğlu, 2018 Haziran itibariyle Form Şirketler Grubu’ndaki yeni görevine başladı.

GSK Türkiye- Ömür Akalın Erin

GSK Türkiye’de İstanbul’dan yönetilen MENA/CIS ve Rusya Bölgesi’nin Solunum Ticari Direktörlüğü görevine Ömür Akalın Erin getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olan Ömür Akalın Erin GSK’daki kariyerine 2002 yılında Temel Bakım kategorisinde Satış Temsilcisi olarak başlamıştı.

Microsoft Türkiye- Erdem Erkul

Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Kamu Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Erdem Erkul atandı. Akademi alanındaki çalışmalarının ardından Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde çalışan Erkul, daha sonra Microsoft Türkiye Kamu İşleri, Akademik Programlar ve Sosyal Sorumluluk Direktörlüğü;  Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Kamu Politikaları ve Planlama Koordinatörlüğü, Samsung Kamu Sektörü ve Dış İlişkiler Direktörü görevlerini yürüttü. Avrupa Profesyonel Bilişim Dernekleri Konseyi’nin ilk Türk Başkan Yardımcısı olan Erkul, 2016-2018 yıllarında “Türkiye’de İnternette En Etkili 30 Kişi”den biri seçildi.